Młodzicy nie zagrali z Izbickiem!!!

• autor: dzsiara, 2017-05-18 22:27

LZS GKS Izbicko-Otmice 0:3(wo.) LKS Jedność Rozmierka

Niestety nie odbył się czwartkowy mecz młodzików Jedności w Izbicku. Drużyna gospodarzy nie posiadała wymaganej minimalnej ilości zawodników i nie mogła przystąpić do meczu. Spotkanie najprawdopodobniej zostanie zweryfikowane jako walkower na korzyść drużyny Jedności, a ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie w przyszłym tygodniu Wydział Gier OZPN.

W oczekiwaniu na upływ regulaminowego czasu potrzebnego do zakończenia meczu przez sędziego, trener Jedności zarządził rozegranie wewnętrznej gry rozmiereckiej drużyny wraz z udziałem kilku obecnych zawodników gospodarzy. Kilka zdjęć z tej potyczki na naszym profilu facebookowym.

Drużyna Jedności na mecz do Izbicka udała się w składzie: Damian Mnich, Rafał Nocoń – Marcin Blaut, Bartłomiej Jendryka, Dawid Glinka, Adam Puzik, Jakub Ostrowski, Maciej Włodarczyk, Kacper Gruszka, Jakub Kałka, Szymon Chrupcała, Daniel Puzik, Krzysztof Niepala, Łukasz Mróz