ogółem: 4 017 074

Zdziesiątkowani juniorzy ulegli rywalom!

• autor: dzsiara, 2017-05-23 23:56

ŁDMJ GKS Głuchołazy 10:1(8:0) LKS Jedność Rozmierka

W niedzielne przedpołudnie juniorzy Jedności wybrali się w daleką podróż do Głuchołaz na mecz XXI kolejki z GKS-em. Niestety po raz kolejny kłopoty kadrowe sprawiły, że nasz zespół do Głuchołaz pojechał w zaledwie dziewięcioosobowym składzie, w tym czterech zawodników z rocznika 2001. W takiej sytuacji scenariusz meczu nie był trudny do przewidzenia, a dominacja gospodarzy nie podlegała dyskusji. Po pierwszej połowie miejscowi prowadzili 8:0. Po zmianie stron determinacja gospodarzy była zdecydowanie mniejsza, a piłkarze Jedności bronili się bardzo ambitnie i przede wszystkim mądrze. W tej odsłonie dali sobie strzelić tylko dwie bramki, a dodatkowo w ostatniej minucie wyprowadzili akcję, po której Arkadiusz Kała precyzyjnym uderzeniem pod poprzeczkę zaskoczył golkipera GKS-u i zdobył honorowego gola dla swojej drużyny.