Młodzicy wysokim zwycięstwem zakończyli sezon zasadniczy!!!

• autor: dzsiara, 2017-05-30 23:06

LKS Jedność Rozmierka 9:1(6:0) KS Krasiejów

W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności rozegrali ostatnie spotkanie ligowe sezonu zasadniczego. Przed własną publicznością podejmowali zespół KS-u Krasiejów. Świeżo upieczeni mistrzowie grupy V nie pozostawili złudzeń rywalom i pewnie zgarnęli komplet punktów, dyktując warunki gry przez całe spotkanie. Warto zaznaczyć, że podopieczni trenera Mateusza Wojsa nie tylko wysoko wygrali, ale przede wszystkim zaprezentowali grę bardzo zespołową i ładną dla oka. „Czteropak”, w tym klasycznego hattricka zanotował na swoim koncie Szymon Chrupcała, dwie bramki dołożył Jakub Kałka, a po jednej na swoim koncie zapisali: Marcin Blaut, Maciej Włodarczyk, Kacper Gruszka. Po trzy asysty na swoim koncie zapisali: Jakub Kałka i Maciej Włodarczyk, a po jednej zanotowali: Kacper Gruszka i Dawid Glinka.

Okazałym zwycięstwem w ostatnim meczu rozmiereccy młodzicy przypieczętowali mistrzostwo grupy V. W 22 meczach nie doznali porażki, zanotowali tylko dwa remisy, a pozostałe 20 spotkań rozstrzygnęli na swoją korzyść(wliczając walkowery). Teraz przed naszymi młodymi piłkarzami mecze barażowe z Hattrickiem Głuchołazy, który wygrał rywalizację w grupie VI. Pierwszy mecz 5.06.2017 w Rozmierce, a rewanż tydzień później 12.06.2017 w Głuchołazach.

1:0 Szymon Chrupcała 4’
                              2:0 Szymon Chrupcała 8’
                              3:0 Szymon Chrupcała 12’
                              4:0 Szymon Chrupcała 17’
                              5:0 Marcin Blaut 18’
                              6:0 Jakub Kałka 29’
                              7:0 Maciej Włodarczyk 44’

7:1 Jedność 51’(samobójcza)
                              8:1 Jakub Kałka 55’
                              9:1 Kacper Gruszka 56’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Nocoń – Marcin Blaut, Bartłomiej Jendryka, Dawid Glinka, Adam Puzik, Szymon Chrupcała, Maciej Włodarczyk, Jakub Ostrowski, Jakub Kałka oraz Damian Mnich, Kacper Gruszka, Jakub Wróbel, Sebastian Dombrowski, Daniel Puzik, Łukasz Mróz, Krzysztof Niepala, Bartosz Tiszbierek, Artur Raitor

Po meczu z Krasiejowem odbyło się uroczyste podziękowanie drużynie młodzików za mistrzostwo grupy V. Podziękowanie miało formę prezentacji każdego zawodnika drużyny i przedstawienie jego dorobku w minionym sezonie oraz wręczenie mu pamiątkowego medalu. Nie zabrakło również „szampana” i słodkości, którymi nasi młodzi adepci piłkarstwa uczcili sukces.

Zobacz zdjęcia z podziękowania młodzikom --->