Derbową wygraną trampkarze przypieczętowali awans!!!

• autor: dzsiara, 2017-06-13 22:41

LKS Naprzód Jemielnica 1:2(0:0) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności wybrali się do Jemielnicy na ostatnie spotkanie sezonu 2016/2017. Derby powiatu przyszło obydwu zespołom rozegrać w iście angielskiej pogodzie, a boisko przy ulicy Leśnej w wielu miejscach było mocno przesiąknięte. Takie warunki sprawiły, że w grze było wiele przypadku, a kilka razy futbolówka spłatała zawodnikom figla zatrzymują się w kałuży. W pierwszej połowie lepiej radzili sobie gospodarze, jednak skutecznością nie grzeszyli i do przerwy obydwa zespoły schodziły przy wyniku bezbramkowym. Również po zmianie stron więcej działo się pod rozmierecką bramką, jednak szczęście tego dnia sprzyjało piłkarzom Jedności. W 54 minucie wynik spotkania otworzyli przyjezdni. Maciej Włodarczyk perfekcyjnie uderzył z rzutu wolnego i futbolówka wylądowała w siatce. Niespełna dziesięć minut później gospodarze doprowadzili do wyrównania, po kontrowersyjnym rzucie wolny, wykonywanym w dodatku dwukrotnie. Jednak rozmiereccy piłkarze nie zwiesili głów i już dwie minuty później ponownie prowadzili. Tym razem golkipera Naprzodu, uderzeniem z rzutu wolnego, zaskoczył Michał Urbańczyk. Wynik do końca spotkania już się nie zmienił i piłkarze Jedności mogli się cieszyć z wygranej, która zapewniła im awans do pierwszej ligi.

Naszym zawodnikom oraz trenerowi należą się gratulacje za cały miniony sezon zakończony sukcesem. Po rewelacyjnej rundzie jesiennej, wiosną szło już nieco gorzej, dlatego tym większe uznanie dla całego zespołu, że potrafił utrzymać pozycję lidera do końca sezonu. Naszym trampkarzom dziękujemy za emocje jakich dostarczyli nam w tym minionym sezonie i jeszcze raz gratulujemy sukcesu.

Zobacz kilka zdjęć z tego meczu --->

0:1 Maciej Włodarczyk 54’
                            1:1 Naprzód 63’
                            1:2 Michał Urbańczyk 65’