Seniorzy ulegli lokalnemu rywalowi!

• autor: dzsiara, 2017-06-13 23:14

SKS Piast Strzelce Opolskie 5:0(3:0) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie popołudnie seniorzy Jedności wybrali się do Strzelec Opolskich na derbowe spotkanie z Piastem, w ramach XXIX kolejki klasy okręgowej. Niestety sobotnich derbów rozmiereccy piłkarze nie mogą zaliczyć do udanych, bowiem musieli uznać wyższość rywala, wracając do domu z bagażem pięciu bramek. Przewaga gospodarzy przez zdecydowaną większość meczu i liczne okazje bramkowe. Z drugiej strony zagrożenie bramki rywali z naszej strony można by policzyć na palcach jednej ręki. Można powiedzieć derby Gminy Strzelce bez historii.

Naszym piłkarzom dziękujemy za mecz i zdrowie zostawione na boisku, bo pogoda tego dnia naprawdę nie rozpieszczała. Drużynie Piasta natomiast gratulujemy wygranej i awansu do IV ligi oraz życzymy powodzenia w przyszłym sezonie w wyższej klasie rozgrywkowej.

Protokół meczowy:

1:0 Grzegorz Chojnowski 7’
                                             2:0 Przemysław Karabin 9’
                                             3:0 Przemysław Korchut 40’
                                             4:0 Michał Sczodrok 86’
                                             5:0 Mateusz Skut 89’

Piast Strzelce Opolskie: Łukasz Łazarek(88’ Łukasz Chrobak) – Damian Krawczyk, Marcin Jys, Tomasz Olewicz(71’ Maciej Capiga), Michał Wastag, Grzegorz Chojnowski, Mateusz Weiss(78’ Michał Sczodrok), Beniamin Glinka(83’ Mateusz Skut), Przemysław Korchut, Przemysław Karabin, Wojciech Wachtl

Trener: Maciej Kułak

Jedność Rozmierka: Mateusz Wojs – Martin Długosz, Rafał Rudol, Sebastian Jagła, Rafał Kandziora, Damian Kroker, Grzegorz Sapa(85’ Denis Błyszcz), Krzysztof Domerecki, Jakub Lejżak(89’ Tomasz Michałków), Rafał Myczewski, Łukasz Hermasz

Trener: Robert Sykulski

Żółte kartki: Przemysław Karabin, Mateusz Weiss, Marcin Jys

Sędziowali: Główny – Adam Gondek; Asystenci – Wojciech Muszyński i Denis Madej(KS OZPN)