Seniorzy pożegnali się z klasą okręgową!

• autor: dzsiara, 2017-06-19 21:48

LKS Jedność Rozmierka 2:4(1:2) LKS Po-Ra-Wie II Większyce

W sobotnie popołudnie seniorzy Jedności rozegrali ostatnie spotkanie sezonu 2016/2017. Na pożegnanie z klasą okręgową podejmowali przed własną publicznością rezerwy czwartoligowego Po-Ra-Wia Większyce. Nasi piłkarze rozegrali naprawdę niezłe spotkanie, jednak to nie wystarczyło do zdobycie choćby punktu z czołową drużyną naszej ligi. Wynik meczu po niespełna pół godzinie otworzyli przyjezdni uderzeniem zza pola karnego. W 37 minucie rozmiereccy piłkarze przeprowadzili ładną akcję zespołową, którą bramką wyrównującą zwieńczył Łukasz Hermasz, po wrzutce z prawej strony Michała Hałka. Niestety na krótko przed przerwą zespół Jedności nie ustrzegł się błędu, który skrzętnie wykorzystali przyjezdni, drugi raz obejmując prowadzenie. Chwilę po przerwie ponownie do wyrównania doprowadził Łukasz Hermasz, tym razem wykorzystując dośrodkowanie z lewej strony Patryka Kokota. Jednak trzy minuty później goście ponownie wyszli na prowadzenie. Piłkarze Jedności ambitnie starali się odwrócić losy spotkania, jednak ostatnie słowo w tym meczu należało do wyżej notowanych gości, którzy w 80 minucie ustalili wynik spotkania na 2:4.

Naszym piłkarzom dziękujemy za dobry mecz i walkę oraz zaangażowanie na boisku. Tym razem jednak rywal okazał się lepszy i sezon kończymy przegraną.

Protokół meczowy:

0:1 Arkadiusz Kamiński 27’
                                                 1:1 Łukasz Hermasz 37’
                                                 1:2 Dawid Białas 44’
                                                 2:2 Łukasz Hermasz 46’
                                                 2:3 Łukasz Tracz 49’
                                                 2:4 Łukasz Tracz 80’

Jedność Rozmierka: Tomasz Michałków – Martin Długosz, Rafał Rudol, Sebastian Jagła, Mateusz Gatner, Rafał Myczewski(79’ Tomasz Skrzypczyk), Grzegorz Sapa, Krzysztof Domerecki(65’ Martin Witek), Michał Hałek, Patryk Kokot, Łukasz Hermasz

Pozostał w rezerwie: Mateusz Wojs

Trener: Robert Sykulski

Po-Ra-Wie II Większyce: Mateusz Blaucik – Kewin Ociepka, Michał Chałupa(82’ Sebastian Pazurek), Łukasz Piechula, Tomasz Kryspin, Arkadiusz Kamiński(58’ Łukasz Samborski), Stanisław Ceglarek, Sebastian Stachura, Fabian Murlowski, Dawid Białas(78’ Marcin Baron), Łukasz Tracz(88’ Krzysztof Jaworski)

Trener: Kamil Stachura

Żółte kartki: Patryk Kokot oraz Fabian Murlowski

Sędziowali: Główny – Marcin Szaja; Asystenci – Bartosz Żmuda i Damian Buszka(KS OZPN)

Widzów: 30

Zakończył się sezon 2016/2017 i wraz z nim dwuletnia przygoda drużyny seniorów Jedności z klasą okręgową. Jak wszyscy wiemy był to bardzo trudny sezon dla naszej drużyny, która borykała się z licznymi problemami kadrowymi. Klasa okręgowa to już historia, jednak mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś tu wrócimy(oby jak najszybciej). W tym miejscu chcieliśmy podziękować wszystkim za miniony sezon, zwłaszcza zawodnikom, za ich grę, walkę i zaangażowanie . Podziękowania dla trenerów Grzegorza i Roberta za trud włożony w prowadzenie zespołu w minionym sezonie. Słowa podziękowania również dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację meczów. A na koniec podziękowania dla kibiców, za wspieranie drużyny zarówno w meczach wygranych jak i tych przegranych. Wszystkim jeszcze raz Dziękujemy!
W przyszłym sezonie czeka nas walka na A-klasowym froncie, która wcale nie będzie łatwiejsza niż ta w okręgówce. Drużyny silne, wyrównane. Dużo spotkań derbowych, a więc emocji na pewno nie zabraknie. Mamy nadzieję, że z pomocą tych wszystkich którzy są z nami damy radę i w przyszłość patrzymy z optymizmem.