Jedność RozmierkaUnia Raszowa-Daniec

Wyjazdowa przegrana juniorów!

• autor: dzsiara, 2017-06-20 15:04

MZLKS Czarni Otmuchów 5:1(1:0) LKS Jedność Rozmierka

W niedzielne przedpołudnie juniorzy Jedności meczem w dalekim Otmuchowie zakończyli sezon 2016/2017. Do meczu z Czarnymi piłkarze Jedności po raz kolejny w tym sezonie przystąpili w niepełnym składzie. Gra w upalnej pogodzie o jednego zawodnika mniej nie mogła się dobrze skończyć dla naszego zespołu. Do przerwy rozmiereccy piłkarze ambitnie stawiali czoła rywalom i skutecznie odpierali ich ataki, sami od czasu do czasu strasząc defensywę gospodarzy. Dopiero na trzy minuty przed przerwą defensywa Jedności dała się zaskoczyć i do szatni w lepszych nastrojach schodzili miejscowi. Niestety po zmianie stron szybko straciliśmy dwie bramki i w zasadzie było po meczu. Mały promyk zaświtał dla nas w 60 minucie, kiedy Marek Miśkowicz wykorzystał dobrą piłkę od Denisa Błyszcza i zdobył bramkę dla swojego zespołu. Jednak w końcówce Czarni zdobyli jeszcze dwie bramki i ostatecznie wygrali 5:1.

Dziękujemy naszym juniorom za ambitną grę w tym spotkaniu, bowiem mamy przeczucie, że ich wysiłek nie poszedł na marne. I choć na boisku wygrali rywale to spotkanie musi jeszcze zostać zweryfikowane i wtedy poznamy jego ostateczne rozstrzygnięcie :)

Zobacz kilka zdjęć z przedmeczowego przywitania drużyn --->

1:0 Czarni 42’
                                                2:0 Czarni 47’
                                                3:0 Czarni 51’
                                                3:1 Marek Miśkowicz 60’
                                                4:1 Czarni 71’
                                                5:1 Czarni 78’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Kamil Puzik – Dawid Mnich, Patryk Niepala, Jakub Domerecki, Denis Błyszcz, Piotr Kapica, Arkadiusz Kała, Jakub Lejżak, Jacek Ryczel, Marek Miśkowicz

Sezon 2016/2017 w rozgrywkach juniorskich dobiegł końca. Jak pokazało życie decyzja władz klubu o rezygnacji z występów w Opolskiej Lidze Juniorów była jak najbardziej słuszna. Kłopoty kadrowe spowodowane „niezwykle luźnym” podejściem niektórych zawodników do podjętych przedsezonowych zobowiązań sprawiły, że z trudem udało się zakończyć sezon w I lidze.
Przy tej okazji chcieliśmy podziękować tym wszystkim którzy byli zaangażowani w działalność drużyny w minionym sezonie. Zawodnikom którzy reprezentowali nasz klub, trenerom Joachimowi i Sebastianowi za prowadzenie zespołu w zakończonym sezonie, kierownikowi Rafaelowi za pilnowanie spraw organizacyjnych oraz wszystkim którym dobro zespołu juniorów leżało na sercu. Podziękowania również dla kibiców, którzy zwłaszcza na meczach domowych licznie wspierali naszą młodzież. Dziękujemy!!!
Na koniec chcielibyśmy sobie życzyć, aby w przyszłym sezonie nie musieliśmy przeżywać takich stresów i nerwów przed każdym meczem, martwiąc się czy drużyna się zbierze. Z nadzieją na lepsze jutro życzymy wszystkim udanego odpoczynku.

Unia II Żywocice-KrapkowiceJedność Rozmierka
Unia II Żywocice-Krapkowice   Jedność Rozmierka