Jedność RozmierkaUnia Raszowa-Daniec

Błękitni Jaryszów 0:1 Victoria Żyrowa
Korona Krępna 6:1 LZS Radawie
LZS GKS Izbicko - Otmice 2:3 Unia II Żywocice - Krapkowice

Miniony sezon młodzików okiem trenera!

• autor: dzsiara, 2017-06-26 19:39

Za nami historyczny sezon w wykonaniu naszej drużyny młodzików. O krótkie podsumowanie poprosiliśmy trenera zespołu Mateusza Wojsa:

„Z  żalem żegnam ten, jakże udany sezon. Chłopcy pokazali w jego trakcie, że praca na treningach popłaca i przynosi efekty. W sezonie zasadniczym nie przegraliśmy ani jednego spotkania, zaledwie dwa razy remisując co pozwoliło z optymizmem patrzeć na mecze barażowe. Tam spotkaliśmy się z zespołem Hattricka Głuchołazy który posiadał w swoim składzie kilku bardzo ciekawych zawodników z Bartoszem Rutkowskim na czele. Mimo że w drugim spotkaniu przegraliśmy, to właśnie ten mecz, a właściwie jego końcówka, napawa mnie szczególnym optymizmem. Chłopcy pokazali w nim że potrafią podnieść się w trudnym momencie i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Sam turniej finałowy był wisienką na torcie, ukoronowaniem naszej pracy. Mimo dwóch porażek pokazaliśmy się w nim z dobrej strony. Cieszą indywidualne postępy konkretnych zawodników. Niektórzy, jak Szymon Chrupcała mieli nieco ciężej przez problemy zdrowotne. Szczególnie żal mi Pawła Sowy który przez kontuzje stracił właściwie cały sezon, a byłby niewątpliwie wartościowym zawodnikiem zespołu. Warto zaznaczyć że spora grupa młodzików pomogła wygrać ligę trampkarzom, będąc istotnymi elementami zespołu. Nie ukrywam, że odejście zawodników z rocznika 2004 jest dla mnie szczególnie trudne, ze względu na więź jaką nawiązaliśmy w ciągu 4 lat wspólnych treningów. Z tego miejsca raz jeszcze bardzo chłopakom dziękuję i życzę powodzenia w trampkarzach. Natomiast dla młodszych zawodników przyszedł czas, by pokazać że też potrafią unieść na swoich barkach odpowiedzialność za grę zespołu i nawiązać do sukcesów z tego sezonu.”

My ze swojej strony chcieliśmy jeszcze raz pogratulować całemu zespołowi, z trenerem na czele, sukcesu odniesionego w minionym sezonie. Dziękujemy za miłe chwile jakie mogliśmy przeżywać dzięki Waszym wspaniałym występom. Dziękujemy całej drużynie i każdemu z jej członków z osobna za cegiełkę jaką każdy dołożył do historycznego osiągnięcia w tym sezonie. Na koniec życzymy wszystkim dalszych postępów w przygodzie z piłką, a trenerowi satysfakcji z dalszej pracy i kolejnych sukcesów swoich podopiecznych.

Unia II Żywocice-KrapkowiceJedność Rozmierka
Unia II Żywocice-Krapkowice   Jedność Rozmierka