Żacy poniżej oczekiwań w Jemielnicy!

• autor: dzsiara, 2017-06-24 22:04

Za nami Turniej o Puchar Wójta Jemielnicy…

We wtorek 20 czerwca na boisku „Orlik” w Jemielnicy odbył się Turniej żaków rocznika 2008 i młodsi o Puchar Wójta Jemielnicy. W imprezie wzięli udział najmłodsi adepci piłkarstwa z Rozmierki. Niestety występu w Jemielnicy nasi żacy nie mogą zaliczyć do udanych, bowiem wszystkie trzy mecze przegrali i to dosyć znacznie. Mamy nadzieję, że to tylko jednodniowa niedyspozycja i rozluźnienie spowodowane zbliżającymi się wakacjami. A z drugiej strony chłopacy zdobyli kolejne doświadczenie i mamy nadzieję, że w kolejnych występach będzie już tylko lepiej.

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Mateusz Koziarski, Michał Sówka – Marcel Panusch, Olivier Gomola, Wojciech Koj, Marcel Pabisiak, Piotr Langer, Oliwier Błyszcz, Daniel Morawiak, Tomasz Mateja, Marcel Lipok

Komplet wyników turnieju:

SKS Piast Strzelce Opolskie 7:0 LKS Jedność Rozmierka

LZS Błękitni Jaryszów 0:2 LKS Naprzód Jemielnica

SKS Piast Strzelce Opolskie 2:3 LKS Naprzód Jemielnica

LKS Jedność Rozmierka 1:6 LZS Błękitni Jaryszów
(Oliwier Błyszcz)

SKS Piast Strzelce Opolskie 2:2 LZS Błękitni Jaryszów

LKS Jedność Rozmierka 0:4 LKS Naprzód Jemielnica

W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, a zmaganiom przyświecała idea „Wszyscy jesteśmy zwycięzcami”, dlatego też wszystkie drużyny otrzymały identyczne pamiątkowe puchary i dyplomy za udział w turnieju.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy organizatorom turnieju na czele z panami Jerzym Rębeckim i Grzegorzem Sapą za zaproszenie na imprezę, poczęstunek i miłe przyjęcie. Dziękujemy!!!