LKS Jedność Rozmierka - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Jedność RozmierkaUnia Raszowa-Daniec
Jedność Rozmierka 1:0 Unia Raszowa-Daniec
2018-10-21, 14:00:00
    relacja »

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Jedność Rozmierka 1:0 Unia Raszowa - Daniec
Adamietz Kadłub 3:3 Odra Kąty Opolskie
Źródło Krośnica 2:2 KS Sławięcice K - Koźle
Start Dobrodzień 8:3 Górnik Januszkowice
Błękitni Jaryszów 0:1 Victoria Żyrowa
Korona Krępna 6:1 LZS Radawie
LZS GKS Izbicko - Otmice 2:3 Unia II Żywocice - Krapkowice

Sponsorzy i Partnerzy

Aktualności

Rozmierecka gościnność ponad wszystko!!!

  • autor: dzsiara, 2017-07-05 23:19

XXI Turniej Piłkarski im. „Bena” Długosza za nami…

 


            W pierwszy weekend lipca na stadionie w Rozmierce odbył się już XXI Turniej Piłkarski im. „Bena” Długosza. Coroczny Turniej, który na dobre wpisał się w kalendarz piłkarskich imprez w regionie, to jak zwykle okazja do spotkania kilku piłkarskich pokoleń, poruszania się na świeżym powietrzu i odświeżenia wspomnień sprzed lat. Na rozmiereckim stadionie tradycyjnie dominowały emocje piłkarskie, jednak nie zabrakło również atrakcji poza sportowych, a rozmierecka gościnność udzieliła się w tym roku wszystkim drużynom Jedności, bowiem żadna z nich nie wygrała rywalizacji w swojej kategorii.


            Dwudniowe święto piłkarskie rozpoczęło się w sobotnie południe turniejem młodzików. Zmagania młodych piłkarzy były bardzo zacięte i o końcowym rozstrzygnięciu decydował bilans bramek, bowiem wszystkie zespoły zgromadziły na swoim koncie trzy punkty. Na początek gospodarze pokonali zespół Małejpanwi Ozimek. W drugim meczu młodzicy Ozimka pokonali swoich rówieśników ze Strzelec Opolskich. Natomiast w trzecim meczu piłkarze Piasta zdecydowanie wygrali z zespołem Jedności. Bilans bramkowy najlepszy mieli piłkarze Piasta, którzy wyprzedzili gospodarzy i trzecią Małapanew.


Komplet wyników turnieju młodzików:

LKS Jedność Rozmierka 2:0 KS Małapanew Ozimek
(Maciej Włodarczyk, Jakub Kałka)

SKS Piast Strzelce Opolskie 0:1 KS Małapanew Ozimek
(Piotr Pietras)

LKS Jedność Rozmierka 1:4 SKS Piast Strzelce Opolskie
Maciej Włodarczyk oraz 2x Łukasz Strzelecki, Jan Dąbkowski, Justin Daniel)


Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Nocoń – Jakub Kapica, Sebastian Dombrowski, Dawid Glinka, Adam Puzik, Szymon Chrupcała, Maciej Włodarczyk, Jakub Ostrowski, Jakub Kałka, Kacper Gruszka, Jakub Wróbel, Damian Mnich, Patryk Goli, Bartłomiej Jendryka, Krzysztof Niepala, Tomasz Piontek, Daniel Puzik, Artur Raitor


            Po młodzikach na główną płytę stadionu w Rozmierce wybiegli trampkarze Jedności oraz Naprzodu Jemielnica. Emocjonujące spotkanie, w którym kibice zobaczyli aż sześć bramek, zakończyło się remisem 3:3 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W skróconej serii „jedenastek” lepsi okazali się goście z Jemielnicy i to oni wznieśli puchar za pierwsze miejsce.


Mecz trampkarzy:

LKS Jedność Rozmierka 3:3(w karnych 1:2) LKS Naprzód Jemielnica
(2x Michał Urbańczyk, Patryk Kałka oraz 2x Łukasz Kuszela, Adam Kuszela)


Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Nocoń – Piotr Piontek, Bartłomiej Brodacki, Patryk Brodacki, Jakub Kapica, Jakub Ostrowski, Maciej Włodarczyk, Michał Urbańczyk, Kacper Gruszka, Jakub Kałka, Patryk Kałka, Jakub Wróbel, Michał Musialik


            Po meczu zarząd klubu oficjalnie podziękował drużynie trampkarzy za wywalczenie mistrzostwa w swojej grupie i awans do pierwszej ligi. Podziękowanie miało charakter prezentacji każdego z obecnych zawodników oraz przedstawienie jego indywidualnych statystyk w minionym sezonie. Każdy z zawodników otrzymał również pamiątkowy medal upamiętniający awans.

Zobacz zdjęcia z podziękowania trampkarzom --->


            Następnie na murawę rozmiereckiego obiektu wybiegli nestorzy piłkarskiego rzemiosła i rozpoczął się turniej oldbojów. W pierwszym meczu piłkarze Ujazdu-Niezdrowic wysoko pokonali zespół Agroserwisu Strzelce Opolskie. Kiedy w drugim meczu gospodarze również gładko wygrali z Agroserwisem, stało się jasnym, że o końcowym zwycięstwie zadecyduje ostatnie spotkanie. W tym minimalnie lepsi okazali się goście z drużyny Naprzodu i to im przypadło pierwsze miejsce w kategorii oldbojów.


Komplet wyników turnieju oldbojów:

LZS Naprzód Ujazd-Niezdrowice 6:0 Agroserwis Strzelce Opolskie
3x Maksymilian Klyta, Kamil Świeradza, Dawid Ślęzak, Robert Krupa)

LKS Jedność Rozmierka 4:1 Agroserwis Strzelce Opolskie
(3x Marek Kapica, Łukasz Hermasz oraz Marcin Jodła)

LKS Jedność Rozmierka 0:2 LZS Naprzód Ujazd-Niezdrowice
(Maksymilian Klyta, Roman Witos)


Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Rudnik – Andrzej Pandel, Rafał Rudol, Paweł Radziej, Jarosław Kusidło, Roman Siewierski, Tomasz Orzeł, Adam Kaczmarczyk, Rafał Małek, Łukasz Hermasz, Marek Kapica, Krzysztof Ostrowski


            Pierwszy dzień imprezy zakończyła zabawa taneczna pod wiatą biesiadną, a gości do późnych godzin nocnych bawił zespół „Music Box”.


Zobacz zdjęcia z pierwszego dnia imprezy --->


            Niedzielna część Turnieju rozpoczęła się od zmagań orlików, w których wzięły udział dwie drużyny Jedności oraz zespół Stali Zawadzkie. W pierwszym meczu starsi orlicy Jedności minimalnie przegrali z zespołem Stali, choć inicjatywa w tym meczu należała do rozmiereckich piłkarzy. W drugim meczu goście z Zawadzkiego pewnie pokonali młodszych orlików Jedności i tym samym zapewnili sobie zwycięstwo w turnieju. W derbowym spotkaniu dwóch drużyn rozmiereckiego klubu lepsi okazali się starsi koledzy i to im przypadło drugie miejsce.


Komplet wyników turnieju orlików:

LKS Jedność I Rozmierka 3:4 SSKS Stal Zawadzkie
(Jan Sowa, Adam Puzik, Łukasz Mróz oraz 4x Paweł Łupina)

LKS Jedność II Rozmierka 0:5 SSKS Stal Zawadzkie
(2x Kuba Siemiątkowski, Jakub Lema, samobójcza)

LKS Jedność I Rozmierka 5:3 LKS Jedność II Rozmierka
(3x Jan Sowa, Łukasz Mróz, Kacper Domerecki oraz Łukasz Kiełbasa, Adam Puzik, Fabian Koj)


Drużyny Jedności wystąpiły w składzie:

Jedność I: Matylda Urbańczyk – Dawid Jontza, Kacper Domerecki, Adam Puzik, Jan Sowa, Łukasz Mróz, Patryk Wochnik

Jedność II: Mateusz Koziarski – Olivier Gomola, Fabian Koj, Wojciech Koj, Łukasz Kiełbasa, Daniel Morawiak, Tomasz Mateja, Marcel Pabisiak, Maciej Pydych


            Po orlikach zgromadzonej publiczności zaprezentowali się najmłodsi adepci piłkarstwa z Rozmierki, czyli żacy, którzy w meczu pokazowym zagrali na mniejszym boisku i na mniejsze bramki. Emocji w tym spotkaniu nie brakowało, a żywiołowo dopingująca publiczność zagrzewała do gry naszych maluchów. W tym spotkaniu wynik był oczywiście sprawą drugorzędną, a najważniejsza była dobra zabawa i radość z gry jaką było widać na twarzach uczestników spotkania.


Mecz pokazowy żaków:

Jedność Rozmierka „w ulkach” 0:2 Jedność Rozmierka „bez ulek”
(2x Józef Parkitny)


W meczu pokazowym zagrali: Wojciech Koj, Marcel Pabisiak, Olivia Kołodziejczak, Marcel Niedworok, Józef Parkitny, Patryk Pandel, Wojciech Orzeł, Kacper Bok, Wojciech Pabisiak, Tymon Gomola


            Po zmaganiach najmłodszych rozpoczął się główny turniej imprezy, czyli rywalizacja w kategorii seniorów. W pierwszym spotkaniu gospodarze minimalnie ulegli czołowej drużynie lublinieckiej klasy A – Promieniowi Glinica. W drugim meczu drużyna Promienia musiała uznać wyższość Zrywu Radonia. W ostatnim spotkaniu goście z Radonii pokonali piłkarzy Jedności i tym samym zapewnili sobie zwycięstwo w rywalizacji. Warto podkreślić, że w opinii wielu kibiców mecze stały naprawdę na wysokim poziomie piłkarskim.


Komplet wyników turnieju seniorów:

LKS Jedność Rozmierka 0:1 LKS Promień Glinica
(Wojciech Małczak)

LKS Promień Glinica 0:2 LKS Zryw Radonia
(Robert Smolarz, Mateusz Musiałek)

LKS Jedność Rozmierka 1:2 LKS Zryw Radonia
(Mateusz Celes oraz Rafał Foit, Michał Sałek)


Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Mateusz Wojs, Tomasz Michałków – Rafał Rudol, Kamil Piontek, Paweł Lejżak, Rafał Warzecha, Marek Żądło, Krzysztof Domerecki, Damian Kroker, Jakub Lejżak, Kacper Siłakowski, Łukasz Hermasz, Mateusz Celes, Rafał Kandziora, Denis Błyszcz, Jacek Mnich, Marek Miśkowicz


            Wszystkie drużyny biorące udział w turniejowych zmaganiach otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczali Wiceburmistrz Strzelec Opolskich Józef Kampa i Przewodnicząca Rady Miejskiej Gabriela Puzik oraz Piotr Długosz i Franz Oczko. Wszyscy uczestnicy piłkarskich zmagań otrzymali również poczęstunek.


            Po piłkarskich zmaganiach rozmiereckiej publiczności zaprezentowały się przedszkolaki z Rozmierki. Bogaty program artystyczny przedstawiony przez przedszkolaki spodobał się zebranym, bowiem został nagrodzony gromkimi brawami przez liczną widownię, a przez klubowych działaczy słodyczami.


            W drugim dniu imprezy odbyła się również loteria zaproszeniowo-fantowa, która jak co roku cieszyła się sporym zainteresowaniem i wzbudziła wiele emocji. Do wygrania było dużo atrakcyjnych nagród, a wśród nich m.in. wykaszarka oraz telewizor.


            Podczas dwudniowej imprezy do dyspozycji wszystkich uczestników był bogato zaopatrzony bufet. Można było się posilić pysznościami z grilla(smaczna kiełbasa i wyśmienite steki). Dla tych którzy mają bardziej słodkie podniebienia był przepyszny kołocz i do niego oczywiście kawa. Nie zabrakło również stoiska z watą cukrową i popcornem.


Ostatnim akcentem dwudniowej imprezy była niedzielna biesiada przy muzyce.


Zobacz zdjęcia z drugiego dnia imprezy --->


Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim którzy przyczynili się do
uświetnienia XXI Turnieju Piłkarskiego im. „Bena” Długosza.
Drużynom uczestniczącym w zmaganiach piłkarskich.
Przedszkolakom i ich opiekunom za przygotowanie występów artystycznych.
Darczyńcom fantów na loterię i wszystkim sponsorom imprezy.
Wszystkim którzy przybyli i wspólnie się bawili.
Dziękujemy!!!

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [685]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Unia II Żywocice-KrapkowiceJedność Rozmierka
Unia II Żywocice-Krapkowice   Jedność Rozmierka
2018-10-28, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Unia II Żywocice - Krapkowice - Jedność Rozmierka
Unia Raszowa - Daniec - Adamietz Kadłub
LZS Radawie - LZS GKS Izbicko - Otmice
Victoria Żyrowa - Korona Krępna
Górnik Januszkowice - Błękitni Jaryszów
KS Sławięcice K - Koźle - Start Dobrodzień
Odra Kąty Opolskie - Źródło Krośnica

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 42, wczoraj: 1134
ogółem: 2 311 578

statystyki szczegółowe

Gdzie mamy kibiców?

free counters

free counters

 

 

Prawa autorskie

Materiały zawarte na stronie mogą być wykorzystywane, wyłącznie jeśli zostanie podane ich źródło: jednoscrozmierka.futbolowo.pl
Pobieranie materiałów ze strony oznacza automatycznie zgodę na wykorzystanie zwrotne innych materiałów

 

Radio

 

 

Kontakt

 

Logowanie