Jedność na kajakach!

• autor: dzsiara, 2017-07-07 13:25

Ruszył projekt „Jedność w rodzinie”…

W sobotni poranek 24 czerwca Mała Panew została opanowana przez młodych zawodników Jedności Rozmierka oraz ich rodziców. W spływie kajakowym zorganizowanym przez Ludowy Klub Sportowy z Rozmierki udział wzięło ponad 80 osób. Uczestnikom sprzyjała fantastyczna pogoda, i nawet niekontrolowane nurkowanie nie było im straszne. Po dopłynięciu do celu na wszystkich czekał przygotowany poczęstunek. Dla nikogo nie zabrakło kiełbasy z grilla, świeżego ciasta jak i czegoś do picia. Dzieci mogły wyszaleć się na mechanicznym byku jak z prawdziwego rodeo a rodzice odpocząć przy kawce. Jak powiedział nam jeden z rodziców, taki spływ jest świetną okazją na aktywne spędzenie czasu z dzieckiem i doskonale uczy wzajemnej współpracy. Po wspólnej przygodzie autokar odwiózł uczestników z powrotem do Rozmierki.

Zobacz zdjęcia ze spływu kajakowego --->

Wyjazd organizowany przez LKS Jedność Rozmierka był częścią
projektu „ Jedność w rodzinie”, dofinansowanego z budżetu
Gminy Strzelce Opolskie w ramach programu „Postaw na rodzinę”.

Redakcja serwisu dziękuje trenerowi Mateuszowi Wojsowi za przygotowanie powyższej relacji.