Błękitni JaryszówJedność Rozmierka

LZS GKS Izbicko - Otmice 4:2 LZS Radawie
KS Sławięcice K - Koźle 6:0 LZS Grodziec
KS II Żywocice - Krapkowice 4:0 Unia II Kolonowskie

Ruchy kadrowe w zespole seniorów!

• autor: dzsiara, 2018-03-24 22:41

Kto przyszedł, kto odszedł, czyli zmiany kadrowe…

Każda przerwa w rozgrywkach to nieuchronne ruchy kadrowe. Jedni zawodnicy z klubu odchodzą, a na ich miejsce trzeba sprowadzić nowych. Również w zakończonym zimowym okienku transferowym doszło do pewnych roszad kadrowych w zespole seniorów.

Z drużyny seniorów odszedł Mateusz Gatner, który zdecydował się spróbować swoich sił w wyższej klasie rozgrywkowej – Naprzód Ujazd-Niezdrowice.

Po wycofaniu z rozgrywek drużyny juniorów liczyliśmy, że znaczna ich część dołączy do kadry seniorów, co wzmocni rywalizację w drużynie. Niestety tak się jednak nie stało i z drużyną seniorów treningi podjęło zaledwie dwóch zawodników z byłej drużyny juniorów(Dawid Mnich i Michał Ochmann). Trzech juniorów zdecydowało się kontynuować grę w zespołach juniorskich innych klubów. Natomiast pozostali podeszli do sprawy mniej ambitnie i zdecydowali się kontynuować przygodę z futbolem w drużynach seniorskich na najniższym szczeblu rozgrywkowym, albo zaprzestać gry w piłkę.

Do drużyny seniorów w zimowej przerwie dołączyło pięciu nowych zawodników. Choć powiedzieć nowych to zdecydowane nadużycie, bowiem nowym w Jedności jest w zasadzie jeden z nich, a pozostali są doskonale znani rozmiereckim kibicom. Tym jedynym nowym jest Piotr Jokiel(ur. 1988), który przyszedł do nas z Błękitnych Rozmierz. Również z drużyny naszych sąsiadów zza miedzy wrócił do Jedności Martin Kalisz. Po 1,5 rocznym pobycie w Piaście Strzelce Opolskie(ostatnie pół roku na wypożyczeniu w Piotrówce) wraca do Rozmierki Wojciech Wachtl. Do Jedności wraca również Artur Ciecior, który ostatnio grał w Unii Raszowa-Daniec. Treningi z zespołem seniorów wznowić postanowił również Paweł Radziej.

Zawodnicy którzy do zespołu dołączyli latem są już kibicom dobrze znani, ale jako że wtedy media klubowe nie działały, przypomnijmy kto wtedy do nas dołączył. W letnim okienku w Jedności pojawili się: Rafał Warzecha, który przyszedł do nas z LKS-u Adamietz Kadłub oraz Mateusz Celes, Marek Żądło i Kacper Siłakowski, którzy przyszli z Piasta Strzelce Opolskie. W trakcie rundy jesiennej do drużyny dołączyli jeszcze: Artur Pawłowski i Kuba Wierny, którzy mieli dłuższy rozbrat z piłką, a ich ostatnim klubem była Małapanew Ozimek. Przy tej okazji zaznaczyć trzeba, że doświadczony Rafał Warzecha z marszu stał się jednym z filarów drużyny i w rundzie jesiennej był jedynym zawodnikiem w kadrze, który zanotował na swoim koncie komplet występów w pełnym wymiarze czasowym.

W letnim okienku transferowym z klubu odeszło trzech zawodników: Grzegorz Sapa i Sebastian Jagła, którzy odeszli do Piotrówki oraz Bartłomiej Wojdak, który zdecydował się spróbować sił w Naprzodzie Jemielnica.

Wszystkich zawodników którzy ostatnio dołączyli do Jedności serdecznie witamy w naszym klubie i życzymy jak najlepszych występów. Natomiast tym którzy zdecydowali się opuścić nasze szeregi dziękujemy za grę w naszych barwach i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką.

Wszystkie ruchy kadrowe w naszych drużynach można na bieżąco śledzić na stronie klubowej w zakładce „Zmiany kadrowe”--->

Jedność RozmierkaKS Sławięcice K-Koźle
Jedność Rozmierka   KS Sławięcice K-Koźle