Górnik JanuszkowiceJedność Rozmierka

LZS Stary Ujazd 6:1 LZS Radawie
Victoria Żyrowa 3:0 Start Dobrodzień
Adamietz Kadłub 6:0 LZS Grodziec
LZS GKS Izbicko - Otmice 3:0 Unia II Kolonowskie(wycofana)
Źródło Krośnica 3:1 KS II Żywocice - Krapkowice
KS Sławięcice K - Koźle 1:1 Błękitni Jaryszów

Trampkarze wracają z Kędzierzyna-Koźla bez punktów!

• autor: dzsiara, 2018-04-08 22:00

RTS Odra Kędzierzyn-Koźle 5:2(3:1) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności wybrali się do Kędzierzyna-Koźla, gdzie na stadionie w Blachowni, meczem z Odrą zainaugurowali rundę rewanżową. Niestety inauguracja nie wypadła pomyślnie i nasi młodzi piłkarze musieli przełknąć gorycz porażki.

Pierwszy kwadrans meczu nie zwiastował niczego złego, bowiem gra była w miarę wyrównana i toczyła się głównie w środku pola. Niestety w ciągu czterech minut straciliśmy dwie bramki i trzeba było gonić wynik. W 27 minucie Jakub Kałka zaskoczył bramkarza gospodarzy precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego i zdobył bramkę kontaktową. Jednak chwilę później napastnik Odry w pojedynkę rozmontował rozmierecką defensywę i gospodarze ponownie mieli dwa gole przewagi. Po zmianie stron więcej z gry mieli przyjezdni, jednak nie potrafili tego udokumentować zdobyciem bramki. Natomiast defensywa Jedności nie ustrzegła się prostych błędów po których gospodarze zdobyli kolejne dwie bramki. Przyjezdni odpowiedzieli tylko jedną bramką, kiedy to na pięć minut przed końcem meczu Jakub Kałka ładnym uderzeniem z rzutu wolnego ustalił wynik meczu.

Pierwsze wiosenne przetarcie trampkarze Jedności mają za sobą. W kolejnych spotkaniach trzeba przede wszystkim uszczelnić blok defensywny i poprawić skuteczność pod bramka rywala. Aby to uczynić trzeba solidnie pracować na treningach całym zespołem. Dlatego też zachęcamy do licznego udziału w zajęciach treningowych, a efekty na pewno będą widoczne.

1:0 Odra 18’
2:0 Odra 22’
2:1 Jakub Kałka 27’
3:1 Odra 28’