LKS Jedność Rozmierka - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Jedność RozmierkaBłękitni Rozmierz
Jedność Rozmierka 9:0 Błękitni Rozmierz
2018-08-12, 15:00:00
     
mecz towarzyski

Buttony

Sponsorzy i Partnerzy

Aktualności

Mobilna Akademia Młodych Orłów odwiedziła Rozmierkę!

  • autor: dzsiara, 2018-04-14 22:22

Za nami wizyta trenerów MAMO…

 

 

            W środę 11.04.2018 trenerzy Andrzej Konwiński i Wojciech Morka odpowiedzialni za projekt Mobilna Akademia Młodych Orłów w województwie opolskim odwiedzili powiat strzelecki. Na miejsce pierwszych odwiedzin w naszym powiecie trenerzy MAMO wybrali Rozmierkę. O godzinie 16 rozpoczęło się szkolenie teoretyczne dla trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego oraz wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy na temat szkolenie piłkarskiego dzieci i młodzieży. Trenerzy przedstawili zasady funkcjonowania Mobilnej Akademii Młodych Orłów i cele dla których została powołana. Była mowa m.in. o tym co powinno cechować dobrego trenera pracującego z dziećmi i na co należy zwrócić szczególną uwagę w pracy z najmłodszymi adeptami futbolu. Głównym tematem szkolenia była intensywność treningu u dzieci. Po godzinnym wykładzie trenerzy MAMO przeprowadzili pokazowy trening ściśle powiązany z częścią teoretyczną. W treningu wzięli udział zawodnicy drużyn młodzików Jedności Rozmierka, Piasta Strzelce Opolskie i Szkółki Piłkarskiej Ujazd. Po zakończonym treningu zawodnicy rozegrali między sobą gierkę selekcyjną, której bacznie przyglądali się trenerzy MAMO. Na zakończenie szkolenia wszyscy jego uczestnicy otrzymali materiały szkoleniowe, a trenerzy MAMO odpowiadali na pytania uczestników.

Dziękujemy wszystkim za przybycie do Rozmierki, a trenerom MAMO za wybranie właśnie nas na miejsce pierwszego szkolenia w powiecie strzeleckim.
Dziękujemy i zapraszamy ponownie!


Zobacz zdjęcia z szkolenia MAMO w Rozmierce --->


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [64]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

LZS KadłubiecJedność Rozmierka
mecz towarzyski
LZS Kadłubiec   Jedność Rozmierka
2018-08-15, 18:00:00

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1011, wczoraj: 881
ogółem: 2 257 416

statystyki szczegółowe

Gdzie mamy kibiców?

free counters

free counters

 

 

Prawa autorskie

Materiały zawarte na stronie mogą być wykorzystywane, wyłącznie jeśli zostanie podane ich źródło: jednoscrozmierka.futbolowo.pl
Pobieranie materiałów ze strony oznacza automatycznie zgodę na wykorzystanie zwrotne innych materiałów

 

Radio

 

 

Kontakt

 

Logowanie