Górnik JanuszkowiceJedność Rozmierka

LZS Stary Ujazd 6:1 LZS Radawie
Victoria Żyrowa 3:0 Start Dobrodzień
Adamietz Kadłub 6:0 LZS Grodziec
LZS GKS Izbicko - Otmice 3:0 Unia II Kolonowskie(wycofana)
Źródło Krośnica 3:1 KS II Żywocice - Krapkowice
KS Sławięcice K - Koźle 1:1 Błękitni Jaryszów

Mobilna Akademia Młodych Orłów odwiedziła Rozmierkę!

• autor: dzsiara, 2018-04-14 22:22

Za nami wizyta trenerów MAMO…

W środę 11.04.2018 trenerzy Andrzej Konwiński i Wojciech Morka odpowiedzialni za projekt Mobilna Akademia Młodych Orłów w województwie opolskim odwiedzili powiat strzelecki. Na miejsce pierwszych odwiedzin w naszym powiecie trenerzy MAMO wybrali Rozmierkę. O godzinie 16 rozpoczęło się szkolenie teoretyczne dla trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego oraz wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy na temat szkolenie piłkarskiego dzieci i młodzieży. Trenerzy przedstawili zasady funkcjonowania Mobilnej Akademii Młodych Orłów i cele dla których została powołana. Była mowa m.in. o tym co powinno cechować dobrego trenera pracującego z dziećmi i na co należy zwrócić szczególną uwagę w pracy z najmłodszymi adeptami futbolu. Głównym tematem szkolenia była intensywność treningu u dzieci. Po godzinnym wykładzie trenerzy MAMO przeprowadzili pokazowy trening ściśle powiązany z częścią teoretyczną. W treningu wzięli udział zawodnicy drużyn młodzików Jedności Rozmierka, Piasta Strzelce Opolskie i Szkółki Piłkarskiej Ujazd. Po zakończonym treningu zawodnicy rozegrali między sobą gierkę selekcyjną, której bacznie przyglądali się trenerzy MAMO. Na zakończenie szkolenia wszyscy jego uczestnicy otrzymali materiały szkoleniowe, a trenerzy MAMO odpowiadali na pytania uczestników.

Dziękujemy wszystkim za przybycie do Rozmierki, a trenerom MAMO za wybranie właśnie nas na miejsce pierwszego szkolenia w powiecie strzeleckim.
Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Zobacz zdjęcia z szkolenia MAMO w Rozmierce --->

Jedność RozmierkaAdamietz Kadłub