Jedność RozmierkaJedność Rozmierka
Jedność Rozmierka 3:2 Jedność Rozmierka
2019-01-01, 13:00:00
Tradycyjny Mecz Noworoczny

Trampkarze nie sprostali rywalom!

• autor: dzsiara, 2018-04-22 22:01

KS Polonia Nysa 7:1(2:0) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności wybrali się do Nysy na kolejne spotkanie ligowe. Sporo nieobecności tego dnia sprawiło, że na mecz z Polonią rozmierecka drużyna udała się w dosyć odmłodzonym składzie. Niestety nasi młodzi piłkarze z dalekiej wyprawy wracają bez punktów i ze sporym bagażem bramek.

Spotkanie rozpoczęło się od śmiałych ataków gospodarzy, którzy już w trzeciej minucie objęli prowadzenie. Szybko zdobyta bramka tylko podkręciła ich poczynania i z łatwością dochodzili do kolejnych dogodnych sytuacji, jednak skutecznością nie grzeszyli. Piłkarze Jedności również mieli swoje sytuacje, głównie po błędach rywali, jednak nie zdołali skierować futbolówki do bramki Polonii. Przed przerwą miejscowi podwyższyli prowadzenie i to oni w lepszych nastrojach schodzili na odpoczynek. Po zmianie stron przez pierwszy kwadrans inicjatywa należała do przyjezdnych, jednak nie potrafili oni udokumentować jej bramką kontaktową. Później niestety coś się zacięło i bramki dla gospodarzy posypały się jak z rękawa. Pięć bramek łatwo straconych w ciągu niespełna dziesięciu minut, całkowicie odebrało naszym młodym piłkarzom ochotę do gry. Jednak w końcówce zdołali się nieco pozbierać, uporządkować szyki obronne i postarali się o bramkę honorową, której autorem był Jakub Kałka.

Za nami spotkanie toczone w trudnych, upalnych warunkach, które lepiej wytrzymali gospodarze. Nasz odmłodzony tego dnia zespół nie był w stanie przeciwstawić się lepszym fizycznie piłkarzom Polonii. Trochę szkoda niewykorzystanych prezentów z pierwszej połowy, bo może spotkanie potoczyło by się inaczej. Trudno trzeba przyjąć przegraną na „klatę” i solidnie przetrenować najbliższy tydzień, aby w kolejnym spotkaniu wypaść zdecydowanie lepiej. Naszym trampkarzom dziękujemy za ambitną walkę w tym spotkaniu i zapraszamy na treningi.

1:0 Polonia 3’
2:0 Polonia 25’
3:0 Polonia 51’
4:0 Polonia 55’