LKS Jedność Rozmierka - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Jedność RozmierkaBłękitni Rozmierz
Jedność Rozmierka 9:0 Błękitni Rozmierz
2018-08-12, 15:00:00
     
mecz towarzyski

Buttony

Sponsorzy i Partnerzy

Aktualności

Trampkarze nie sprostali rywalom!

  • autor: dzsiara, 2018-04-22 22:01

KS Polonia Nysa 7:1(2:0) LKS Jedność Rozmierka

 

 

            W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności wybrali się do Nysy na kolejne spotkanie ligowe. Sporo nieobecności tego dnia sprawiło, że na mecz z Polonią rozmierecka drużyna udała się w dosyć odmłodzonym składzie. Niestety nasi młodzi piłkarze z dalekiej wyprawy wracają bez punktów i ze sporym bagażem bramek.

Spotkanie rozpoczęło się od śmiałych ataków gospodarzy, którzy już w trzeciej minucie objęli prowadzenie. Szybko zdobyta bramka tylko podkręciła ich poczynania i z łatwością dochodzili do kolejnych dogodnych sytuacji, jednak skutecznością nie grzeszyli. Piłkarze Jedności również mieli swoje sytuacje, głównie po błędach rywali, jednak nie zdołali skierować futbolówki do bramki Polonii. Przed przerwą miejscowi podwyższyli prowadzenie i to oni w lepszych nastrojach schodzili na odpoczynek. Po zmianie stron przez pierwszy kwadrans inicjatywa należała do przyjezdnych, jednak nie potrafili oni udokumentować jej bramką kontaktową. Później niestety coś się zacięło i bramki dla gospodarzy posypały się jak z rękawa. Pięć bramek łatwo straconych w ciągu niespełna dziesięciu minut, całkowicie odebrało naszym młodym piłkarzom ochotę do gry. Jednak w końcówce zdołali się nieco pozbierać, uporządkować szyki obronne i postarali się o bramkę honorową, której autorem był Jakub Kałka.

Za nami spotkanie toczone w trudnych, upalnych warunkach, które lepiej wytrzymali gospodarze. Nasz odmłodzony tego dnia zespół nie był w stanie przeciwstawić się lepszym fizycznie piłkarzom Polonii. Trochę szkoda niewykorzystanych prezentów z pierwszej połowy, bo może spotkanie potoczyło by się inaczej. Trudno trzeba przyjąć przegraną na „klatę” i solidnie przetrenować najbliższy tydzień, aby w kolejnym spotkaniu wypaść zdecydowanie lepiej. Naszym trampkarzom dziękujemy za ambitną walkę w tym spotkaniu i zapraszamy na treningi.


1:0 Polonia 3’
2:0 Polonia 25’
3:0 Polonia 51’
4:0 Polonia 55’
5:0 Polonia 56’
6:0 Polonia 58’
7:0 Polonia 59’
7:1 Jakub Kałka 67’


Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Szymon Pudło – Dastin Jagusz, Denis Cioch, Kamil Kała, Rafał Nocoń, Marcel Pierończyk, Jan Polok, Dawid Glinka, Szymon Chrupcała, Fabian Osak, Jakub Kałka oraz Daniel Puzik, Adam Puzik, Mateusz Kalka


Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [71]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

LZS KadłubiecJedność Rozmierka
mecz towarzyski
LZS Kadłubiec   Jedność Rozmierka
2018-08-15, 18:00:00

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1019, wczoraj: 881
ogółem: 2 257 424

statystyki szczegółowe

Gdzie mamy kibiców?

free counters

free counters

 

 

Prawa autorskie

Materiały zawarte na stronie mogą być wykorzystywane, wyłącznie jeśli zostanie podane ich źródło: jednoscrozmierka.futbolowo.pl
Pobieranie materiałów ze strony oznacza automatycznie zgodę na wykorzystanie zwrotne innych materiałów

 

Radio

 

 

Kontakt

 

Logowanie