LKS Jedność Rozmierka - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Jedność RozmierkaJedność Rozmierka
Jedność Rozmierka 3:2 Jedność Rozmierka
2019-01-01, 13:00:00
Tradycyjny Mecz Noworoczny
    relacja »
mecz towarzyski

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Victoria Żyrowa 2:1 Jedność Rozmierka
Unia II Żywocice - Krapkowice 3:1 Adamietz Kadłub
LZS Radawie 1:5 Unia Raszowa - Daniec
Górnik Januszkowice 4:4 LZS GKS Izbicko - Otmice
KS Sławięcice K - Koźle 1:1 Korona Krępna
Odra Kąty Opolskie 4:3 Błękitni Jaryszów
Źródło Krośnica 0:2 Start Dobrodzień

Sponsorzy i Partnerzy

Aktualności

Młodzicy ulegli faworytowi ligi!

  • autor: dzsiara, 2018-04-28 00:51

LKS Jedność Rozmierka 0:4(0:2) UKS Rodło I Opole

 

 

            W czwartkowe popołudnie młodzicy Jedności rozegrali kolejne spotkanie w lidze młodzików. W ramach 6 kolejki II grupy mistrzowskiej podejmowali na własnym stadionie jednego z faworytów rozgrywek, zespół Rodła I Opole. Niestety rozmiereccy adepci piłkarstwa musieli uznać wyższość rywali ulegając im 0:4.

Spotkanie rozpoczęło się od śmiałej akcji ofensywnej gospodarzy, jednak jak mówi przysłowie „jedna jaskółka wiosny nie czyni” i dalsza część spotkania to zdecydowana przewaga opolskiej drużyny. Jednak mimo przewagi piłkarze Rodła długo nie potrafili sforsować defensywy Jedności, która broniła się bardzo mądrze i ze sporą dozą szczęścia, a jej najjaśniejszą postacią był bramkarz Rafał Nocoń, który tego dnia miał sporo pracy. Miejscowi swoich szans próbowali w nielicznych kontrach, albo w długich podaniach, jednak nie bardzo potrafili przystosować się do gry z wiatrem. Przyjezdni swoją przewagę udokumentowali w 25 minucie sprytnie rozgrywając rzut rożny. Dwie minuty później było już 0:2, po kolejnym stałym fragmencie gry. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił i w dalszym ciągu lepiej na murawie rozmiereckiego stadionu radzili sobie goście, którzy łatwo dochodzili do klarownych sytuacji, ale równie łatwo je marnowali. Kolejną bramkę przyjezdni zdobyli w 42 minucie, ponownie po rzucie rożnym. Wynik spotkania goście ustalili na minutę przed końcem zdobywając czwartą bramkę.

Młodzicy Jedności musieli uznać wyższość rywala, który tego dnia był poza zasięgiem naszych młodych piłkarzy. Trochę szkoda bramek straconych po stałych fragmentach gry, bo przy lepszym ustawieniu można było tego uniknąć. Naszym chłopakom dziękujemy za ambitną walkę w całym spotkaniu. Chłopaki głowy do góry, bo przegrana z faworytem ligi ujmy nie przynosi i powinna być dla Was jedynie motywacją do jeszcze sumienniejszej pracy na treningach.


0:1 Rodło 25’
0:2 Rodło 27’
0:3 Rodło 42’
0:4 Rodło 59’


Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Nocoń – Dastin Jagusz, Bartłomiej Jendryka, Sebastian Dombrowski, Adam Puzik, Bartłomiej Grzysek, Dawid Glinka, Patryk Goli, Marcin Blaut oraz Marcel Pierończyk, Denis Cioch, Łukasz Mróz, Kamil Pollok, Paweł Kapica, Damian Mnich


Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [127]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Stal ZawadzkieJedność Rozmierka
mecz towarzyski
Stal Zawadzkie   Jedność Rozmierka
2019-02-17, 14:00:00

Centrum Sportu w Opolu

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 686, wczoraj: 546
ogółem: 2 392 160

statystyki szczegółowe

Gdzie mamy kibiców?

free counters

free counters

 

 

 

Prawa autorskie

Materiały zawarte na stronie mogą być wykorzystywane, wyłącznie jeśli zostanie podane ich źródło: jednoscrozmierka.futbolowo.pl
Pobieranie materiałów ze strony oznacza automatycznie zgodę na wykorzystanie zwrotne innych materiałów

 

Radio

 

 

Kontakt

 

Logowanie