Jedność RozmierkaUnia Raszowa-Daniec

Przegrana trampkarzy!

• autor: dzsiara, 2018-04-30 22:09

LKS Jedność Rozmierka 1:2(0:1) KS Fortuna Głogówek

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności podejmowali na własnym stadionie zespół Fortuny Głogówek. Niestety nasi młodzi adepci piłkarstwa musieli uznać wyższość rywali przegrywając 1:2.

Przyjezdni dosyć szybko, bo już w trzeciej minucie objęli prowadzenie. Trampkarze Jedności próbowali przejąć inicjatywę i można powiedzieć, że optyczna przewaga była po ich stronie, jednak nie przekładało się to na sytuacje bramkowe. Akcje ofensywne gospodarzy były w zarodku rozbijane przez rosłych defensorów Fortuny, a nasi piłkarze nie potrafili przeciwstawić się lepszym fizycznie rywalom. Po godzinie gry przyjezdni podwyższyli prowadzenie precyzyjnym uderzeniem z dystansu. Gospodarzy stać było jedynie na bramkę kontaktową, której autorem był Nico Born, na dwie minuty przed końcem spotkania.

Niestety trampkarze Jedności przegrali z niżej notowanym rywalem. Przewaga fizyczna zawodników Fortuny, była tym razem elementem, który w znacznym stopniu zadecydował o końcowym rezultacie. Naszej drużynie brakowało siły rażenia w akcjach ofensywnych. Sezon powoli wkracza w decydującą fazę i trzeba się postarać o lepszą grę i punktowanie w kolejnych spotkaniach.

0:1 Fortuna 3’
0:2 Fortuna 60’
1:2 Nico Born 68’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Szymon Pudło – Bartłomiej Brodacki, Kamil Kała, Marcin Blaut, Fabian Osak, Szymon Chrupcała, Tomasz Warzecha, Jakub Ostrowski, Kacper Gruszka, Jakub Kałka, Nico Born oraz Daniel Puzik, Jakub Joszko, Patryk Brodacki