Górnik JanuszkowiceJedność Rozmierka

LZS Stary Ujazd 6:1 LZS Radawie
Victoria Żyrowa 3:0 Start Dobrodzień
Adamietz Kadłub 6:0 LZS Grodziec
LZS GKS Izbicko - Otmice 3:0 Unia II Kolonowskie(wycofana)
Źródło Krośnica 3:1 KS II Żywocice - Krapkowice
KS Sławięcice K - Koźle 1:1 Błękitni Jaryszów

Seniorzy zgarniają komplet punktów!!!

• autor: dzsiara, 2018-04-30 22:46

LKS Jedność Rozmierka 3:0(1:0) KS Sławięcice K-Koźle

W niedzielę wczesnym popołudniem seniorzy Jedności w ramach 19 kolejki podejmowali na stadionie przy Szkolnej zespół KS-u Sławięcice K-Koźle. Rozmiereccy piłkarze rozegrali bardzo dobre spotkanie, a wygrana 3:0 to najniższy wymiar kary jaki tego dnia mógł spotkać przyjezdnych.

Od początku spotkania inicjatywę przejęli miejscowi, jednak brakowało skutecznego wykończenia. Napisać, że nasi piłkarze tego dnia nie grzeszyli skutecznością, to jakby nie napisać nic. Wreszcie po wielu nie wykorzystanych okazjach udało się przełamać strzelecką niemoc. W 25 minucie z rzutu rożnego dośrodkował Patryk Kokot, a pod bramką gości najlepiej odnalazł się Artur Ciecior i wpakował futbolówkę do bramki. Przyjezdni swoich szans szukali w kontrach, jednak defensywa Jedności była tego dnia czujna i nie dała się zaskoczyć. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Szybko podwyższone prowadzenie po ładnej akcji, którą sfinalizował Patryk Kokot, pozwoliło rozmiereckim piłkarzom spokojnie kontrolować przebieg meczu. Wynik spotkania na cztery minuty przed końcem ustalił Łukasz Hermasz, wykorzystując dogranie Piotra Jokla.

Pewna wygrana i komplet punktów dopisany do dorobku pozwoliły naszej drużynie nieco podskoczyć w ligowej tabeli. Oczywiście cieszy wygrana, jednak trzeba nieco poprawić skuteczność, bo w kolejnych spotkaniach tylu sytuacji może nie być. Naszym piłkarzom gratulujemy wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

1:0 Artur Ciecior 25’ <- (Patryk Kokot)
2:0 Patryk Kokot 52’ <- (Michał Hałek)
3:0 Łukasz Hermasz 86’ <- (Piotr Jokiel)

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Mateusz Wojs – Martin Kalisz, Rafał Warzecha, Rafał Rudol, Martin Długosz, Jacek Mnich(90’+2 Rafał Kandziora), Damian Kroker(86’ Dawid Mnich), Artur Ciecior(46’ Piotr Jokiel), Michał Hałek(85’ Tomasz Skrzypczyk), Patryk Kokot(83’ Krzysztof Domerecki), Łukasz Hermasz(90’+4 Paweł Radziej)