Jedność RozmierkaBłękitni Rozmierz
Jedność Rozmierka 9:0 Błękitni Rozmierz
2018-08-12, 15:00:00

Młodzicy nie dokończyli meczu w Zdzieszowicach!

• autor: dzsiara, 2018-04-30 23:21

Mecz młodzików przerwany po 10 minutach…

W poniedziałkowe popołudnie młodzicy wybrali się do Zdzieszowic na spotkanie 7 kolejki II grupy mistrzowskiej z zespołem Kokosownika. Przed godziną 18 niebo nad Zdzieszowicami nie zwiastowało niczego dobrego. Spotkanie udało się rozpocząć przed czasem, jednak ulewa i burza jakie nadciągnęły zmusiły sędziego do przerwania spotkania w 10 minucie. Dwie minuty wcześniej gospodarze po uderzeniu z dystansu objęli prowadzenie. Przez długi czas burza i deszcz nie ustępowały. Kiedy wreszcie po prawie godzinie przejaśniło się, na murawie zalegała woda i nie zanosiło się aby szybko boisko było zdatne do gry. W związku z tym sędzia nie wznowił już meczu, a o terminie jego dokończenia zadecyduje Wydział Gier OZPN.

1:0 Koksownik 8’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Damian Mnich – Dastin Jagusz, Bartłomiej Jendryka, Sebastian Dombrowski, Marcin Blaut, Bartłomiej Grzysek, Dawid Glinka, Patryk Goli, Marcel Pierończyk oraz Krzysztof Niepala, Denis Cioch, Łukasz Mróz, Kamil Pollok

Zobacz kilka zdjęć z przedmeczowej rozgrzewki --->

LZS KadłubiecJedność Rozmierka