Jedność RozmierkaJedność Rozmierka
Jedność Rozmierka 3:2 Jedność Rozmierka
2019-01-01, 13:00:00
Tradycyjny Mecz Noworoczny

Trampkarze nie sprostali liderowi!

• autor: dzsiara, 2018-05-06 22:28

MKS Pogoń Prudnik 5:2(2:0) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności wybrali się do Prudnika na mecz 14 kolejki z Pogonią. Niestety mimo przyzwoitej gry nasi młodzi piłkarze musieli uznać wyższość lidera i do Rozmierki wrócili bez punktów.

Początek spotkania to wzajemne badanie sił przez obydwie drużyny, jednak po czasie więcej z gry zaczęli mieć gospodarze. Swoją przewagę zdołali udokumentować dwoma bramkami, jednak trzeba zaznaczyć, że były to gole bardziej wynikające z naszych błędów w defensywie, niż ze składnych akcji rywala. Rozmiereccy trampkarze w pierwszej połowie przeprowadzili kilka ciekawych akcji ofensywnych, jednak zabrakło decydującego uderzenia w światło bramki. Druga odsłona rozpoczęła się obiecująco dla piłkarzy Jedności, bowiem już cztery minuty po przerwie kontaktową bramkę zdobył Szymon Chrupcała, mocnym uderzeniem zza pola karnego. Rozmiereccy piłkarze mieli kolejne okazje, jednak zamiast bramki wyrównującej, w krótkim odstępie czasu stracili dwie bramki, po bliźniaczo podobnych akcjach Pogoni i było w zasadzie po meczu. Trampkarze Jedności walczyli jednak ambitnie do końca o zmianę rezultatu. W 54 minucie Jakub Kałka rozegrał krótko rzut rożny z Janem Polokiem, a kapitan rozmiereckich trampkarzy ładnym uderzeniem zerwał pajęczynę z okienka prudnickiej bramki. Obydwa zespoły miały jeszcze swoje okazje, jednak bramkę zdobyli już tylko miejscowi, którzy na cztery minuty przed końcem ustalili wynik spotkania na 5:2.

Mimo niezłej gry trampkarze Jedności nie sprostali liderowi. Kolejna przegrana sprawiła, że nasza sytuacja w tabeli zrobiła się nieciekawa i kolejne spotkania będą niezwykle ważne dla naszych ligowych losów. Dlatego też zachęcamy wszystkich zawodników do licznego udziału w treningach, aby popracować nad wyeliminowaniem błędów, które zdarzają się nam w spotkaniach ligowych. Naszym młodym piłkarzom dziękujemy za zaangażowanie w tym spotkaniu oraz ambitną walkę do końca meczu.

1:0 Pogoń 20’
2:0 Pogoń 29’
2:1 Szymon Chrupcała 39’
3:1 Pogoń 46’