LKS Jedność Rozmierka - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Jedność RozmierkaJedność Rozmierka
Jedność Rozmierka 3:2 Jedność Rozmierka
2019-01-01, 13:00:00
Tradycyjny Mecz Noworoczny
    relacja »
mecz towarzyski

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Victoria Żyrowa 2:1 Jedność Rozmierka
Unia II Żywocice - Krapkowice 3:1 Adamietz Kadłub
LZS Radawie 1:5 Unia Raszowa - Daniec
Górnik Januszkowice 4:4 LZS GKS Izbicko - Otmice
KS Sławięcice K - Koźle 1:1 Korona Krępna
Odra Kąty Opolskie 4:3 Błękitni Jaryszów
Źródło Krośnica 0:2 Start Dobrodzień

Sponsorzy i Partnerzy

Aktualności

Gra młodzików lepsza niż wynik!

  • autor: dzsiara, 2018-05-09 23:41

MKS I Kluczbork 6:1(2:0) LKS Jedność Rozmierka

 

 

            W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności wybrali się do Kluczborka na spotkanie 8 kolejki z liderem tabeli, zespołem MKS-u. Nasi młodzi adepci piłkarstwa zagrali przyzwoite zawody, a końcowy wynik jest zdecydowanie za wysoki patrząc na przebieg całego spotkania.

Od pierwszych minut inicjatywę na murawie przejęli gospodarze, jednak młodzicy Jedności bardzo mądrze się bronili, a swoich szans szukali w kontratakach. W 15 minucie miejscowi otworzyli wynik spotkania, skutecznie egzekwując rzut karny. Sześć minut później błąd w defensywie kosztował przyjezdnych utratę drugiej bramki. Końcowe minuty pierwszej odsłony to śmielsze ataki Jedności, które jednak nie przyniosły zmiany rezultatu. Od pierwszych minut drugiej połowy aktywniejsi byli goście, którzy w 35 minucie zdobyli bramkę kontaktową. Dalekie zagranie na lewą stronę do Bartłomieja Grzyska, ten wymanewrował obrońcę i dobrym podaniem obsłużył Denisa Ciocha, który mimo asysty obrońców nie dał szans golkiperowi MKS-u. Szybko zdobyta bramka dała nadzieję na ugranie czegoś więcej przez piłkarzy Jedności. Jednak sześć minut później gospodarze ponownie odskoczyli na dwie bramki. Upływający czas sprawił, że nie mający nic do stracenia przyjezdni postawili wszystko na jedną kartę. Niestety ich ataki nie przyniosły upragnionej bramki kontaktowej. Kiedy w 49 minucie miejscowi zdobyli czwartą bramkę było w zasadzie po meczu. Można było oczekiwać, że właśnie takim wynikiem zakończy się ta potyczka. Niestety w końcówce spotkania dwa indywidualne błędy w obronie kosztowały naszą drużynę utratę dwóch bramek i nieco wyśrubowały wynik dla gospodarzy.

Młodzicy spotkaniem w Kluczborku rozpoczęli mecze rewanżowe. Choć pamiętamy, że do rozegrania pozostały jeszcze niespełna dwa spotkania z pierwszej rundy. Mimo wysokiego wyniku, który nie w pełni oddaje to co działo się na murawie w Kluczborku, naszych młodych adeptów piłkarstwa trzeba pochwalić, bo rozegrali naprawdę dobre spotkanie. Mamy nadzieję, że w kolejnych meczach uda się wyeliminować błędy w defensywie i poprawić skuteczność, a wtedy i wyniki będą lepsze. Naszym młodzikom dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu.


1:0 MKS 15’(karny)
2:0 MKS 21’
2:1 Denis Cioch 35’ <- (Bartłomiej Grzysek)
3:1 MKS 41’
4:1 MKS 49’
5:1 MKS 56’
6:1 MKS 59’


Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Nocoń – Dastin Jagusz, Marcin Blaut, Sebastian Dombrowski, Adam Puzik, Bartłomiej Grzysek, Dawid Glinka, Patryk Goli, Denis Cioch oraz Bartłomiej Jendryka, Krzysztof Niepala, Kamil Pollok, Łukasz Mróz


Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [97]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Stal ZawadzkieJedność Rozmierka
mecz towarzyski
Stal Zawadzkie   Jedność Rozmierka
2019-02-17, 14:00:00

Centrum Sportu w Opolu

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 620, wczoraj: 546
ogółem: 2 392 094

statystyki szczegółowe

Gdzie mamy kibiców?

free counters

free counters

 

 

 

Prawa autorskie

Materiały zawarte na stronie mogą być wykorzystywane, wyłącznie jeśli zostanie podane ich źródło: jednoscrozmierka.futbolowo.pl
Pobieranie materiałów ze strony oznacza automatycznie zgodę na wykorzystanie zwrotne innych materiałów

 

Radio

 

 

Kontakt

 

Logowanie