Jedność RozmierkaUnia Raszowa-Daniec

Młodzicy tylko na remis!

• autor: dzsiara, 2018-05-10 21:33

LKS Jedność Rozmierka 0:0 KS Unia Kolonowskie

W czwartkowe popołudnie młodzicy Jedności w ramach 9 kolejki w II grupie mistrzowskiej podejmowali na własnym stadionie zespół Unii Kolonowskie. Niestety mimo kilku znakomitych okazji do zdobycia bramki, młodzi piłkarze Jedności nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

W pierwszej odsłonie inicjatywa należała do gospodarzy, którzy stworzyli kilka klarownych sytuacji, obijali słupek i poprzeczkę bramki przyjezdnych, jednak futbolówka nie znalazła drogi do siatki Unii. Goście dosyć rzadko zatrudniali rozmiereckiego bramkarza, nie umiejąc znaleźć sposobu na defensywę Jedności. Po zmianie stron na placu gry niewiele się zmieniło, jednak gospodarze nie mieli już tak klarownych okazji jak w pierwszej połowie. Niewykorzystane sytuacja z pierwszej połowy mogły się zemścić na miejscowych w końcówce, jednak i przyjezdnym zabrakło zimnej krwi pod rozmierecką bramką. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym, co niezwykle rzadko zdarza się w spotkaniach młodzików.

Podział punktów w tym spotkaniu to dla piłkarzy Jedności zdecydowanie bardziej stracone dwa punkty niż zdobyty jeden. Po raz kolejny zaszwankowała w naszym zespole skuteczność. Zabrakło odrobiny spokoju i chłodnej głowy w decydujących momentach. Dla naszych młodych piłkarzy rozpoczyna się prawdziwy maraton, bowiem będą grali mecz w systemie poniedziałek-czwartek, a dodatkowo w następną sobotę przyjdzie im dokończyć mecz w Zdzieszowicach. Mamy nadzieję, że nasi młodzi adepci piłkarstwa wejdą na odpowiednie obroty i wreszcie się przełamią.

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Nocoń – Sebastian Dombrowski, Bartłomiej Jendryka, Łukasz Mróz, Adam Puzik, Bartłomiej Grzysek, Dawid Glinka, Marcin Blaut, Denis Cioch oraz Krzysztof Niepala, Kamil Pollok, Paweł Giec, Damian Mnich

Zobacz zdjęcia z tego spotkania --->

Unia II Żywocice-KrapkowiceJedność Rozmierka
Unia II Żywocice-Krapkowice   Jedność Rozmierka