Jedność RozmierkaBłękitni Rozmierz
Jedność Rozmierka 9:0 Błękitni Rozmierz
2018-08-12, 15:00:00

Katastrofalny mecz trampkarzy i wysoka porażka!

• autor: dzsiara, 2018-05-14 23:59

MKS Gogolin 8:2(5:1) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności wybrali się do Gogolina na spotkanie 15 kolejki z miejscowym MKS-em. Jako, że gospodarze w tym sezonie nie zachwycają i przed tym spotkaniem zajmowali ostatnie miejsce w tabeli, mieliśmy ciche nadzieję, że rozmiereccy trampkarze wreszcie się przełamią, bo kiedy jak nie teraz. Niestety nasi młodzi piłkarze zagrali poniżej krytyki i doznali druzgocącej porażki.

Już początek spotkania rozpoczął się źle dla przyjezdnych, których nieporozumienie w defensywie wykorzystał napastnik Gogolina i otworzył wynik spotkania. Piłkarze Jedności próbowali zmienić niekorzystny wynik, jednak nie potrafili się przebić przez defensywę MKS-u. Niestety kolejne dwie hurtowo stracone bramki zupełnie podcięły skrzydła rozmiereckim piłkarzom, a bramka zdobyta chwilę później przez Nico Borna była niejako „łabędzim śpiewem” piłkarzy Jedności w tym spotkaniu. Gospodarze przed przerwą jeszcze dwa razy umieścili futbolówkę w rozmiereckiej bramce, ustalają wynik do przerwy na 5:1. Po przerwie miejscowi równie szybko podwyższyli prowadzenie, a po trzech kwadransach gry było już 7:1. Niewiele zmieniła bramka Jakuba Kałki, po asyście Szymona Chrupcały, na cztery minuty przed końcem. Ostatnie słowo ponownie należało do gospodarzy, którzy minutę przed końcem ustalili wynik spotkania na 8:2.

Grę naszych trampkarzy w tym spotkaniu najlepiej byłoby przemilczeć, bowiem aby w pełni oddać obraz naszej nieporadności w tym meczu trzeba by użyć naprawdę ostrych słów. W defensywie zagraliśmy katastrofalnie, a poczynania ofensywne również były dalekie od naszych możliwości. Pozostaje mieć nadzieję, że gorzej już być nie może, a sobotnie spotkanie było takim dnem od którego pozostaje nam się tylko odbić i ruszyć w górę. Przed naszym zespołem jeszcze trzy spotkania ligowe i wierzymy, że nasi chłopcy pokażą w nich pazur i udowodnią, że potrafią grać w piłkę.

1:0 MKS 3’
2:0 MKS 20’
3:0 MKS 21’
3:1 Nico Born 24’