LKS Jedność Rozmierka - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Jedność RozmierkaBłękitni Rozmierz
Jedność Rozmierka 9:0 Błękitni Rozmierz
2018-08-12, 15:00:00
     
mecz towarzyski

Buttony

Sponsorzy i Partnerzy

Aktualności

Katastrofalny mecz trampkarzy i wysoka porażka!

  • autor: dzsiara, 2018-05-14 23:59

MKS Gogolin 8:2(5:1) LKS Jedność Rozmierka

 

 

            W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności wybrali się do Gogolina na spotkanie 15 kolejki z miejscowym MKS-em. Jako, że gospodarze w tym sezonie nie zachwycają i przed tym spotkaniem zajmowali ostatnie miejsce w tabeli, mieliśmy ciche nadzieję, że rozmiereccy trampkarze wreszcie się przełamią, bo kiedy jak nie teraz. Niestety nasi młodzi piłkarze zagrali poniżej krytyki i doznali druzgocącej porażki.

Już początek spotkania rozpoczął się źle dla przyjezdnych, których nieporozumienie w defensywie wykorzystał napastnik Gogolina i otworzył wynik spotkania. Piłkarze Jedności próbowali zmienić niekorzystny wynik, jednak nie potrafili się przebić przez defensywę MKS-u. Niestety kolejne dwie hurtowo stracone bramki zupełnie podcięły skrzydła rozmiereckim piłkarzom, a bramka zdobyta chwilę później przez Nico Borna była niejako „łabędzim śpiewem” piłkarzy Jedności w tym spotkaniu. Gospodarze przed przerwą jeszcze dwa razy umieścili futbolówkę w rozmiereckiej bramce, ustalają wynik do przerwy na 5:1. Po przerwie miejscowi równie szybko podwyższyli prowadzenie, a po trzech kwadransach gry było już 7:1. Niewiele zmieniła bramka Jakuba Kałki, po asyście Szymona Chrupcały, na cztery minuty przed końcem. Ostatnie słowo ponownie należało do gospodarzy, którzy minutę przed końcem ustalili wynik spotkania na 8:2.

Grę naszych trampkarzy w tym spotkaniu najlepiej byłoby przemilczeć, bowiem aby w pełni oddać obraz naszej nieporadności w tym meczu trzeba by użyć naprawdę ostrych słów. W defensywie zagraliśmy katastrofalnie, a poczynania ofensywne również były dalekie od naszych możliwości. Pozostaje mieć nadzieję, że gorzej już być nie może, a sobotnie spotkanie było takim dnem od którego pozostaje nam się tylko odbić i ruszyć w górę. Przed naszym zespołem jeszcze trzy spotkania ligowe i wierzymy, że nasi chłopcy pokażą w nich pazur i udowodnią, że potrafią grać w piłkę.


1:0 MKS 3’
2:0 MKS 20’
3:0 MKS 21’
3:1 Nico Born 24’
4:1 MKS 29’
5:1 MKS 33’
6:1 MKS 38’
7:1 MKS 45’
7:2 Jakub Kałka 66” <- (Szymon Chrupcała)
8:2 MKS 69’


Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Szymon Pudło – Tomasz Warzecha, Kamil Kała, Fabian Osak, Rafał Nocoń, Szymon Chrupcała, Jakub Ostrowski, Jan Polok, Kacper Gruszka, Nico Born, Jakub Kałka oraz Daniel Puzik, Jakub Kapica, Jakub Joszko


Zobacz kilka zdjęć z tego spotkania --->

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [86]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

LZS KadłubiecJedność Rozmierka
mecz towarzyski
LZS Kadłubiec   Jedność Rozmierka
2018-08-15, 18:00:00

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1025, wczoraj: 881
ogółem: 2 257 430

statystyki szczegółowe

Gdzie mamy kibiców?

free counters

free counters

 

 

Prawa autorskie

Materiały zawarte na stronie mogą być wykorzystywane, wyłącznie jeśli zostanie podane ich źródło: jednoscrozmierka.futbolowo.pl
Pobieranie materiałów ze strony oznacza automatycznie zgodę na wykorzystanie zwrotne innych materiałów

 

Radio

 

 

Kontakt

 

Logowanie