ogółem: 4 014 147

Rozkład jazdy drużyn Jedności!

• autor: dzsiara, 2018-05-17 22:38

Przed nami piłkarskie emocje…

Przed nami kolejna dawka piłkarskich emocji. Seniorzy w ramach 22 kolejki klasy A wybiorą się w sobotę do Januszkowic na mecz z drużyną Górnika. Trampkarze w ramach 16 kolejki zagrają na własnym stadionie, wyjątkowo w sobotnie popołudnia, z Tułowicami. Przed młodzikami w najbliższym czasie aż trzy spotkania ligowe. W sobotę wybierają się do Zdzieszowic aby dokończyć spotkanie z Koksownikiem, które z powodu burzy i ulewy zostało przerwane w 10 minucie przy wyniku 1:0 dla gospodarzy. W poniedziałek przed własną publicznością podejmą zespół OKS-u Olesno. Natomiast w czwartek wybiorą się do Opola na mecz z drużyną Odry. Naszym piłkarzom życzymy powodzenia, a kibiców zapraszamy na wszystkie mecze i prosimy o wsparcie piłkarzy Jedności gorącym i kulturalnym dopingiem.