LKS Jedność Rozmierka - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Jedność RozmierkaJedność Rozmierka
Jedność Rozmierka 3:2 Jedność Rozmierka
2019-01-01, 13:00:00
Tradycyjny Mecz Noworoczny
    relacja »
mecz towarzyski

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Victoria Żyrowa 2:1 Jedność Rozmierka
Unia II Żywocice - Krapkowice 3:1 Adamietz Kadłub
LZS Radawie 1:5 Unia Raszowa - Daniec
Górnik Januszkowice 4:4 LZS GKS Izbicko - Otmice
KS Sławięcice K - Koźle 1:1 Korona Krępna
Odra Kąty Opolskie 4:3 Błękitni Jaryszów
Źródło Krośnica 0:2 Start Dobrodzień

Sponsorzy i Partnerzy

Aktualności

Młodzicy odwrócili losy dokończonego spotkania!!!

  • autor: dzsiara, 2018-05-21 15:49

SMWSiR Koksownik Zdzieszowice 1:2(1:0) LKS Jedność Rozmierka

 

 

            W sobotnie przedpołudnie młodzicy Jedności wybrali się do Januszkowic gdzie zostało zaplanowane dokończenie meczu 7 kolejki z Koksownikiem Zdzieszowice. Z różnych przyczyn mniej lub bardziej ważnych rozmierecka kadra na to spotkanie była dosyć okrojona i liczyła zaledwie 10 zawodników. Przypomnijmy, mecz w pierwotnym terminie został przerwany w 10 minucie ze względu na burzę i ulewę. Od 8 minuty gospodarze prowadzili po uderzeniu z dystansu.

W pierwszych 20 minutach sobotnich zawodów więcej z gry mieli przyjezdni, jednak nie przekładało się to na poważniejsze zagrożenie pod zdzieszowicką bramką. Również gospodarze w tej odsłonie nie zmusili do większego wysiłku golkipera Jedności. Po pierwszej połowie, a więc po 20 minutach wynik się nie zmienił i to miejscowi byli bliżsi końcowego sukcesu. Jednak drugą połowę od mocnego uderzenia rozpoczęli młodzicy Jedności i po kilku minutach było już 1:1. Lewą stroną pociągnął Marcel Pierończyk, zagrał pod bramkę, a piłka po rykoszecie od obrońcy trafiła wprost pod nogi Patryka Goli, który z bliskiej odległości dopełnił formalności. Przyjezdni złapali wiatr w żagle i ich ataki przybrały jeszcze na sile. Po kolejnych kilkunastu minutach osiągnęli swój cel i objęli prowadzenie. Marcin Blaut zagrał loba za obrońców, a tam do piłki doszedł Denis Cioch i w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem Koksownika nie pozostawił mu żadnych złudzeń. Rozmiereccy piłkarze mieli jeszcze okazje do podwyższenia prowadzenia, jednak dwa razy gospodarzy uratowała poprzeczka, a w kilku innych sytuacjach zabrakło precyzji. Niewykorzystane sytuacje mogły się zemścić na rozmiereckich piłkarzach w końcówce, kiedy to dwie-trzy wyborne okazje stworzyli miejscowi, jednak wynik się nie zmienił i to piłkarze Jedności zatańczyli z radości na środku boiska po ostatnim gwizdku arbitra.

Rozmiereccy młodzicy mimo problemów kadrowych dali radę i zdołali odwrócić losy spotkania. Nasi młodzi adepci piłkarstwa pokazali pazur i wolę walki, które zostały nagrodzone. Naszym młodym piłkarzom gratulujemy wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu.


1:0 Koksownik 8’
1:1 Patryk Goli 35’ <- (Marcel Pierończyk)
1:2 Denis Cioch 47’ <- (Marcin Blaut)


Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Nocoń – Sebastian Dombrowski, Marcin Blaut, Łukasz Mróz, Adam Puzik, Marcel Pierończyk, Bartłomiej Grzysek, Patryk Goli, Denis Cioch oraz Paweł Giec


Zobacz kilka zdjęć z tego spotkania --->

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [96]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

Stal ZawadzkieJedność Rozmierka
mecz towarzyski
Stal Zawadzkie   Jedność Rozmierka
2019-02-17, 14:00:00

Centrum Sportu w Opolu

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 568, wczoraj: 546
ogółem: 2 392 042

statystyki szczegółowe

Gdzie mamy kibiców?

free counters

free counters

 

 

 

Prawa autorskie

Materiały zawarte na stronie mogą być wykorzystywane, wyłącznie jeśli zostanie podane ich źródło: jednoscrozmierka.futbolowo.pl
Pobieranie materiałów ze strony oznacza automatycznie zgodę na wykorzystanie zwrotne innych materiałów

 

Radio

 

 

Kontakt

 

Logowanie