Jedność RozmierkaBłękitni Rozmierz
Jedność Rozmierka 9:0 Błękitni Rozmierz
2018-08-12, 15:00:00

Bardzo dobry mecz młodzików i pewne zwycięstwo!!!

• autor: dzsiara, 2018-05-23 22:00

LKS Jedność Rozmierka 3:0(2:0) OKS I Olesno

W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności w ramach 11 kolejki w II grupie mistrzowskiej podejmowali przed własną publicznością zespół OKS-u Olesno. Podopieczni trenera Mateusza Wojsa rozegrali bardzo dobre spotkanie i pewnie sięgnęli po komplet punktów.

Początek spotkania należał do przyjezdnych, którzy w krótkim czasie stworzyli kilka groźnych sytuacji, jednak nie zdołali ich wykorzystać. Po nieco sennym początku młodzicy Jedności w porę poukładali szyki obronne i mimo optycznej przewagi gości, nie stwarzali oni już takiego zagrożenia pod rozmierecką bramką jak w pierwszych minutach. Z upływem czasu do głosu coraz śmielej zaczęli dochodzić gospodarze, a ich starania przyniosły oczekiwany efekt w 23 minucie. Denis Cioch dobrym podaniem w tempo obsłużył Bartłomieja Grzyska, ten uwolnił się spod opieki obrońców i pojedynku jeden na jeden z golkiperem Olesna nie pozostawił mu żadnych złudzeń. Cztery minuty później miejscowi prowadzili już 2:0. Na uderzenie z dystansu zdecydował się Dawid Glinka, bramkarza gości zaliczył niefortunną interwencję i futbolówka znalazła drogę do oleskiej bramki. Pierwsze minuty po zmianie stron to ponowne groźne ataki przyjezdnych, które jednak nie przyniosły zmiany rezultatu. Później pełną kontrolę na spotkaniem przejęli młodzi piłkarze Jedności, nie pozwalając na zbyt wiele gościom. Przysłowiową kropkę na „i” pieczętującą zwycięstwo postawił w 52 minucie Bartłomiej Grzysek, który uderzeniem z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania na 3:0.

Młodzicy Jedności pewnie sięgnęli po kolejny komplet punktów. W spotkaniu tym było widać, że nasz zespół doskonale odrobił lekcje i wyciągnął wnioski po pierwszym meczu przegranym w Oleśnie. Poza początkiem pierwszej i drugiej połowy goście nie mieli za wiele do powiedzenia, ponieważ każdy z młodzików Jedności doskonale wywiązywał się z powierzonych zadań. Cały zespół zasłużył po tym spotkaniu na słowa pochwały i mamy nadzieję, że nasi młodzi adepci piłkarstwa w kolejnych spotkaniach również zaprezentują pełnię swoich umiejętności.

1:0 Bartłomiej Grzysek 23’ <- (Denis Cioch)
2:0 Dawid Glinka 27’
3:0 Bartłomiej Grzysek 52’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Nocoń – Dastin Jagusz, Marcin Blaut, Sebastian Dombrowski, Adam Puzik, Bartłomiej Grzysek, Dawid Glinka, Marcel Pierończyk, Denis Cioch oraz Patryk Goli, Łukasz Mróz, Krzysztof Niepala, Kamil Pollok, Bartłomiej Jendryka, Paweł Giec