LKS Jedność Rozmierka - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Start DobrodzieńJedność Rozmierka
Start Dobrodzień 2:1 Jedność Rozmierka
2018-06-17, 17:00:00
    relacja »

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Start Dobrodzień 2:1 Jedność Rozmierka
LZS Stary Ujazd 11:0 LZS Grodziec
LZS Radawie 3:0 Unia II Kolonowskie(wycofana)
Victoria Żyrowa 2:0 KS II Żywocice - Krapkowice
Adamietz Kadłub 1:3 Błękitni Jaryszów
Górnik Januszkowice 4:1 KS Sławięcice K - Koźle
LZS GKS Izbicko - Otmice 7:2 Źródło Krośnica

Sponsorzy i Partnerzy

Aktualności

Bardzo dobry mecz młodzików i pewne zwycięstwo!!!

  • autor: dzsiara, 2018-05-23 22:00

LKS Jedność Rozmierka 3:0(2:0) OKS I Olesno

 

 

            W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności w ramach 11 kolejki w II grupie mistrzowskiej podejmowali przed własną publicznością zespół OKS-u Olesno. Podopieczni trenera Mateusza Wojsa rozegrali bardzo dobre spotkanie i pewnie sięgnęli po komplet punktów.

Początek spotkania należał do przyjezdnych, którzy w krótkim czasie stworzyli kilka groźnych sytuacji, jednak nie zdołali ich wykorzystać. Po nieco sennym początku młodzicy Jedności w porę poukładali szyki obronne i mimo optycznej przewagi gości, nie stwarzali oni już takiego zagrożenia pod rozmierecką bramką jak w pierwszych minutach. Z upływem czasu do głosu coraz śmielej zaczęli dochodzić gospodarze, a ich starania przyniosły oczekiwany efekt w 23 minucie. Denis Cioch dobrym podaniem w tempo obsłużył Bartłomieja Grzyska, ten uwolnił się spod opieki obrońców i pojedynku jeden na jeden z golkiperem Olesna nie pozostawił mu żadnych złudzeń. Cztery minuty później miejscowi prowadzili już 2:0. Na uderzenie z dystansu zdecydował się Dawid Glinka, bramkarza gości zaliczył niefortunną interwencję i futbolówka znalazła drogę do oleskiej bramki. Pierwsze minuty po zmianie stron to ponowne groźne ataki przyjezdnych, które jednak nie przyniosły zmiany rezultatu. Później pełną kontrolę na spotkaniem przejęli młodzi piłkarze Jedności, nie pozwalając na zbyt wiele gościom. Przysłowiową kropkę na „i” pieczętującą zwycięstwo postawił w 52 minucie Bartłomiej Grzysek, który uderzeniem z rzutu wolnego ustalił wynik spotkania na 3:0.

Młodzicy Jedności pewnie sięgnęli po kolejny komplet punktów. W spotkaniu tym było widać, że nasz zespół doskonale odrobił lekcje i wyciągnął wnioski po pierwszym meczu przegranym w Oleśnie. Poza początkiem pierwszej i drugiej połowy goście nie mieli za wiele do powiedzenia, ponieważ każdy z młodzików Jedności doskonale wywiązywał się z powierzonych zadań. Cały zespół zasłużył po tym spotkaniu na słowa pochwały i mamy nadzieję, że nasi młodzi adepci piłkarstwa w kolejnych spotkaniach również zaprezentują pełnię swoich umiejętności.


1:0 Bartłomiej Grzysek 23’ <- (Denis Cioch)
2:0 Dawid Glinka 27’
3:0 Bartłomiej Grzysek 52’


Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Nocoń – Dastin Jagusz, Marcin Blaut, Sebastian Dombrowski, Adam Puzik, Bartłomiej Grzysek, Dawid Glinka, Marcel Pierończyk, Denis Cioch oraz Patryk Goli, Łukasz Mróz, Krzysztof Niepala, Kamil Pollok, Bartłomiej Jendryka, Paweł Giec 


Zobacz kilka zdjęć z tego spotkania --->

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [54]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 466, wczoraj: 529
ogółem: 2 219 270

statystyki szczegółowe

Gdzie mamy kibiców?

free counters

free counters

 

 

Prawa autorskie

Materiały zawarte na stronie mogą być wykorzystywane, wyłącznie jeśli zostanie podane ich źródło: jednoscrozmierka.futbolowo.pl
Pobieranie materiałów ze strony oznacza automatycznie zgodę na wykorzystanie zwrotne innych materiałów

 

Radio

 

 

Kontakt

 

Logowanie