Jedność RozmierkaBłękitni Rozmierz
Jedność Rozmierka 9:0 Błękitni Rozmierz
2018-08-12, 15:00:00

Odra ponownie lepsza od rozmiereckich młodzików!

• autor: dzsiara, 2018-05-24 21:58

OKS Odra II Opole 2:1(1:0) LKS Jedność Rozmierka

W czwartkowe popołudnie młodzicy Jedności wybrali się do Centrum Sportu w Opolu, gdzie w ramach 12 kolejki grupy mistrzowskiej zmierzyli się z zespołem Odry II Opole. Było to drugie w ciągu ostatniego tygodnia starcie obydwu drużyn. Niestety podobnie jak przed tygodniem, tak i tym razem minimalnie lepsi okazali się zawodnicy opolskiego zespołu.

Pierwsza połowa nie była najlepsza w wykonaniu rozmiereckich młodzików. Po poniedziałkowym rewelacyjnym występie przeciwko zespołowi Olesna, spodziewaliśmy się zdecydowanie więcej ze strony naszych młodych adeptów piłkarstwa. W akacjach naszych młodzików brakowało animuszu, dlatego też w tej odsłonie poważnie nie zagroziliśmy bramce miejscowych. Gospodarze mieli kilka okazji i niestety jedną z nich wykorzystali, po naszej starcie w środku pola. Po zmianie stron gra młodzików Jedności zdecydowanie się poprawiła, jednak brakowało precyzji w wykończeniu oraz odrobiny szczęścia, ponieważ raz gości uratowała poprzeczka. Wreszcie 11 minut po przerwie przyjezdni dopięli swego. Z rzutu rożnego dośrodkował Bartłomiej Grzysek, a piłkę głową do bramki Odry skierował Adam Puzik. Niestety trzy minuty później gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie, wykorzystując brak zdecydowania bramkarza i obrońcy Jedności. Mimo, że jedni i drudzy mieli jeszcze swoje okazje wynik już się nie zmienił i to młodzicy Odry w lepszych nastrojach opuszczali sztuczną płytę opolskiego kompleksu sportowego.

Niestety nic dwa razy się nie zdarza i po świetnym meczu z Olesnem przyszedł nieco słabszy występ w Opolu. Przed naszymi chłopakami jeszcze dwa mecze i mamy nadzieję, że w nich rozmiereccy adepci piłkarstwa pokażą się z dobrej strony. Łatwo nie będzie bo rywale trudni, ale wierzymy w naszych młodych piłkarzy.

1:0 Odra 26’
1:1 Adam Puzik 41’ <- (Bartłomiej Grzysek)
2:1 Odra 44’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Nocoń – Dastin Jagusz, Marcin Blaut, Sebastian Dombrowski, Adam Puzik, Bartłomiej Grzysek, Dawid Glinka, Patryk Goli, Marcel Pierończyk oraz Bartłomiej Jendryka, Kamil Pollok, Paweł Giec, Łukasz Mróz