Jedność RozmierkaAdamietz Kadłub

Victoria Żyrowa 2:2 Start Dobrodzień
Górnik Januszkowice 3:1 Źródło Krośnica
KS Sławięcice K - Koźle 3:1 Odra Kąty Opolskie

Trampkarze wracają z Prudnika bez punktów!

• autor: dzsiara, 2018-05-29 21:55

MKS Sparta Pogoń Prudnik 4:0(1:0) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności wybrali się do Prudnika na mecz 17 kolejki z zespołem Sparty. Niestety również tym razem nasi młodzi piłkarze musieli uznać wyższość rywala i wrócili do Rozmierki bez punktów.

Początek spotkania należał do gospodarzy, jednak po kilku minutach gra nieco się wyrównała. Mimo niezłej gry w środku pola rozmiereccy piłkarze nie potrafili poważniej zagrozić bramce prudniczan. Z drugiej strony boiska kilka razy było gorąco pod bramką gości, jednak defensywa Jedności wraz z bramkarzem wychodziła z opresji obronną ręką. Końcowe minuty pierwszej odsłony to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy zdołali udokumentować ją bramką po rzucie rożnym. Po zmianie stron miejscowi dosyć szybko podwyższyli prowadzenie i zaczęli w pełni kontrolować przebieg meczu. Piłkarze Jedności próbowali jeszcze odwrócić losy pojedynku, jednak nie byli w stanie przełamać szczelnej defensywy Sparty. W końcówce gospodarze zadali jeszcze dwa ciosy i ostatecznie wygrali 4:0.

Trampkarze zanotowali kolejną przegraną i choć postawa defensywy uległa poprawie w porównaniu z poprzednimi meczami, zabrakło koncentracji i zdecydowania przy stałych fragmentach gospodarzy, po których padły trzy bramki. Przed naszymi trampkarzami jeszcze jedno spotkanie w tym sezonie w którym na własnym stadionie podejmą zespół Koksownika Zdzieszowice.

1:0 Sparta 32’
2:0 Sparta 42’
3:0 Sparta 62’
4:0 Sparta 70’