ogółem: 4 014 057

Trampkarze wracają z Prudnika bez punktów!

• autor: dzsiara, 2018-05-29 21:55

MKS Sparta Pogoń Prudnik 4:0(1:0) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności wybrali się do Prudnika na mecz 17 kolejki z zespołem Sparty. Niestety również tym razem nasi młodzi piłkarze musieli uznać wyższość rywala i wrócili do Rozmierki bez punktów.

Początek spotkania należał do gospodarzy, jednak po kilku minutach gra nieco się wyrównała. Mimo niezłej gry w środku pola rozmiereccy piłkarze nie potrafili poważniej zagrozić bramce prudniczan. Z drugiej strony boiska kilka razy było gorąco pod bramką gości, jednak defensywa Jedności wraz z bramkarzem wychodziła z opresji obronną ręką. Końcowe minuty pierwszej odsłony to zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy zdołali udokumentować ją bramką po rzucie rożnym. Po zmianie stron miejscowi dosyć szybko podwyższyli prowadzenie i zaczęli w pełni kontrolować przebieg meczu. Piłkarze Jedności próbowali jeszcze odwrócić losy pojedynku, jednak nie byli w stanie przełamać szczelnej defensywy Sparty. W końcówce gospodarze zadali jeszcze dwa ciosy i ostatecznie wygrali 4:0.

Trampkarze zanotowali kolejną przegraną i choć postawa defensywy uległa poprawie w porównaniu z poprzednimi meczami, zabrakło koncentracji i zdecydowania przy stałych fragmentach gospodarzy, po których padły trzy bramki. Przed naszymi trampkarzami jeszcze jedno spotkanie w tym sezonie w którym na własnym stadionie podejmą zespół Koksownika Zdzieszowice.

1:0 Sparta 32’
2:0 Sparta 42’
3:0 Sparta 62’
4:0 Sparta 70’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Szymon Pudło – Dawid Glinka, Marcin Blaut, Kamil Kała, Rafał Nocoń, Szymon Chrupcała, Jan Polok, Nico Born, Bartłomiej Grzysek, Jakub Kałka, Daniel Puzik oraz Patryk Brodacki, Bartłomiej Brodacki, Jakub Kapica, Tomasz Warzecha, Adam Puzik