Trampkarze przegraną zakończyli słabą rundę wiosenną!

• autor: dzsiara, 2018-06-05 22:20

LKS Jedność Rozmierka 0:7(0:2) SMWSiR Koksownik Zdzieszowice

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności w ostatnim meczu sezonu 2017/2018 podejmowali zespół Koksownika Zdzieszowice. Niestety niespodzianki nie było i spotkanie pewnie na swoją korzyść rozstrzygnęli przyjezdni.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście którzy dosyć szybko objęli prowadzenie. To przyjezdni lepiej radzili sobie na murawie i stwarzali większe zagrożenie pod rozmierecką bramką. Miejscowi mieli w pierwszej odsłonie problemy ze sforsowaniem defensywy Koksownika. Na dziesięć minut przed przerwą goście podwyższyli prowadzenie i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2. Po zmianie stron ataki gospodarzy nieco się ożywiły, jednak piłkarze Jedności na potęgę marnowali doskonałe sytuacje. Po drugiej stronie przyjezdni wykazywali się lepszą skutecznością i w tej części pięć razy skutecznie rozmontowali defensywę Jedności, ustalając ostatecznie wynik na 0:7.

Niestety nie doczekaliśmy się przełamania naszych trampkarzy i również w ostatnim spotkaniu ponieśli oni porażkę. Było to tym samym przykre zwieńczenie słabej rundy wiosennej, w której zespół Jedności odniósł tylko jedno zwycięstwo, notując aż osiem porażek. Zespół zakończył zmagania na miejscu zagrożonym spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej i teraz pozostaje czekać na rozstrzygnięcia na wyższych poziomach trampkarskich rozgrywek. Mamy nadzieję, że będą one dla nas korzystne. Naszym młodym piłkarzom dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu oraz we wszystkich spotkaniach zakończonego sezonu.

0:1 Koksownik 6’
0:2 Koksownik 25’
0:3 Koksownik 39’
0:4 Koksownik 43’