Start DobrodzieńJedność Rozmierka
2018-06-17, 17:00:00

Start Dobrodzień 2:1 Jedność Rozmierka
LZS Stary Ujazd 11:0 LZS Grodziec
LZS Radawie 3:0 Unia II Kolonowskie(wycofana)
Victoria Żyrowa 2:0 KS II Żywocice - Krapkowice
Adamietz Kadłub 1:3 Błękitni Jaryszów
Górnik Januszkowice 4:1 KS Sławięcice K - Koźle
LZS GKS Izbicko - Otmice 7:2 Źródło Krośnica

Młodzicy z przytupem zakończyli udany sezon!!!

• autor: dzsiara, 2018-06-06 22:20

LKS Jedność Rozmierka 4:1(2:1) SMWSiR Koksownik Zdzieszowice

W poniedziałkowe popołudnie ostatnie spotkanie w obecnym sezonie rozegrali młodzicy Jedności. W ostatniej kolejce II grupy mistrzowskiej podejmowali przed własną publicznością zespół Koksownika Zdzieszowice. Podopieczni trenera Mateusza Wojsa rozegrali bardzo dobre spotkanie i zwycięstwem zakończyli rozgrywki ligowe.

Pierwsza połowa w miarę wyrównana, obydwa zespoły miały swoje okazje. Wynik spotkania otworzył w 10 minucie Denis Cioch przy asyście Marcela Pierończyka. Jedenaście minut później było już 2:0 po tym jak Dawid Glinka pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Denisie Ciochu. Chwilę później przyjezdni zdobyli bramkę kontaktową i pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem gospodarzy. W drugiej odsłonie zarysowała się przewaga piłkarzy Jedności, a udokumentowaniem jej były dwa gole Bartłomieja Grzyska, po perfekcyjnych dograniach Dawida Glinki. Pewne zwycięstwo rozmiereckich adeptów piłkarstwa pozwoliło im na wykonanie ostatniego w tym sezonie tańca radości.

Młodzicy zwycięstwem zakończyli udaną rundę wiosenną oraz cały sezon 2017/2018. W walce z czołowymi drużynami województwa w swojej kategorii, pokazali się naprawdę z dobrej strony, a do podium w ligowej tabeli zabrakło naprawdę niewiele. Naszym młodym piłkarzom dziękujemy za walkę i zaangażowanie zarówno w ostatnim meczu jak i całym zakończonym sezonie, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

1:0 Denis Cioch 10’ <- (Marcel Pierończyk)
2:0 Dawid Glinka 21’(karny) <- (Denis Cioch)

2:1 Koksownik 22’
3:1 Bartłomiej Grzysek 48’ <- (Dawid Glinka)