Jedność RozmierkaBłękitni Rozmierz
Jedność Rozmierka 9:0 Błękitni Rozmierz
2018-08-12, 15:00:00

Młodzicy z przytupem zakończyli udany sezon!!!

• autor: dzsiara, 2018-06-06 22:20

LKS Jedność Rozmierka 4:1(2:1) SMWSiR Koksownik Zdzieszowice

W poniedziałkowe popołudnie ostatnie spotkanie w obecnym sezonie rozegrali młodzicy Jedności. W ostatniej kolejce II grupy mistrzowskiej podejmowali przed własną publicznością zespół Koksownika Zdzieszowice. Podopieczni trenera Mateusza Wojsa rozegrali bardzo dobre spotkanie i zwycięstwem zakończyli rozgrywki ligowe.

Pierwsza połowa w miarę wyrównana, obydwa zespoły miały swoje okazje. Wynik spotkania otworzył w 10 minucie Denis Cioch przy asyście Marcela Pierończyka. Jedenaście minut później było już 2:0 po tym jak Dawid Glinka pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Denisie Ciochu. Chwilę później przyjezdni zdobyli bramkę kontaktową i pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem gospodarzy. W drugiej odsłonie zarysowała się przewaga piłkarzy Jedności, a udokumentowaniem jej były dwa gole Bartłomieja Grzyska, po perfekcyjnych dograniach Dawida Glinki. Pewne zwycięstwo rozmiereckich adeptów piłkarstwa pozwoliło im na wykonanie ostatniego w tym sezonie tańca radości.

Młodzicy zwycięstwem zakończyli udaną rundę wiosenną oraz cały sezon 2017/2018. W walce z czołowymi drużynami województwa w swojej kategorii, pokazali się naprawdę z dobrej strony, a do podium w ligowej tabeli zabrakło naprawdę niewiele. Naszym młodym piłkarzom dziękujemy za walkę i zaangażowanie zarówno w ostatnim meczu jak i całym zakończonym sezonie, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

1:0 Denis Cioch 10’ <- (Marcel Pierończyk)
2:0 Dawid Glinka 21’(karny) <- (Denis Cioch)

2:1 Koksownik 22’
3:1 Bartłomiej Grzysek 48’ <- (Dawid Glinka)