Rozkład jazdy drużyn Jedności!

• autor: dzsiara, 2018-06-07 22:14

Przed nami piłkarskie emocje…

Rozgrywki sezonu 2017/2018 powoli finiszują. Drużyny młodzieżowe Jedności zakończyły już ligowe zmagania, a seniorzy powoli zbliżają się do mety. W najbliższą niedziele seniorzy w ramach 25 kolejki klasy A rozegrają ostatnie spotkanie w tym sezonie przed własną publicznością, a ich rywalem będzie zespół LZS-u Radawie. Naszym piłkarzom życzymy powodzenia, a kibiców zapraszamy na rozmierecki stadion i prosimy o wsparcie piłkarzy Jedności gorącym i kulturalnym dopingiem.

Piłkarski plan najbliższych dni:

Seniorzy – Niedziela 10.06.2018 godz. 14:00

LKS Jedność Rozmierka – LZS Radawie