LKS Jedność Rozmierka - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Victoria ŻyrowaJedność Rozmierka
Victoria Żyrowa 2:1 Jedność Rozmierka
2018-11-10, 13:00:00
    relacja »

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Victoria Żyrowa 2:1 Jedność Rozmierka
Unia II Żywocice - Krapkowice 3:1 Adamietz Kadłub
LZS Radawie 1:5 Unia Raszowa - Daniec
Górnik Januszkowice 4:4 LZS GKS Izbicko - Otmice
KS Sławięcice K - Koźle 1:1 Korona Krępna
Odra Kąty Opolskie 4:3 Błękitni Jaryszów
Źródło Krośnica 0:2 Start Dobrodzień

Sponsorzy i Partnerzy

Aktualności

Sukces naszych chłopaków w Letnim Kuba Cup!!!

  • autor: dzsiara, 2018-07-12 11:14

Trzecie miejsce rozmiereckich piłkarzy w Opolu…

 

 

            W miniony poniedziałek i wtorek na parkingu Centrum Rozrywki Kubatura w Opolu odbył się Letni Kuba Cup 2018. Turniej piłki ulicznej rozgrywany na mobilnych boiskach, organizowany jest przez Fundację Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego, a tegoroczna impreza była już czwartą edycją turnieju. Od początku w Letnim Kuba Cup bierze udział nasz trener Mateusz Wojs ze swymi podopiecznymi. Wyjątkiem był zeszłoroczny turniej który zbiegł się terminem z Wojewódzkim Turniejem Finałowym Młodzików i rozmierecka ekipa musiała zrezygnować z udziału. Choć co roku zespół trenera Mateusza Wojsa tworzą inni zawodnicy, nie przeszkadza to im w coraz to lepszych występach. W 2015 roku na pierwszym turnieju nasza drużyna zakończyła rywalizację na ćwierćfinale. Przed dwoma laty uplasowała się tuż za podium na czwartym miejscu. W tym roku udało się podopiecznym Mateusza Wojsa wskoczyć na podium i zająć trzecie miejsce, a zaznaczyć trzeba, że dla większości naszych chłopaków był to debiut na Kuba Cup i reguły obowiązujące w rozgrywkach były nowością. 

            Tegoroczny Letni Kuba Cup odbywał się według formuły trwających w Rosji Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Każda z drużyn uczestniczących w turnieju losowała państwo finalisty tegorocznego Mundialu i występowała pod jego flagą. Naszym chłopakom los przydzielił Australię i zgodnie z tym co było na MŚ trafili do grupy z Francją(Odra Opole), Danią(Fortuna Głogówek) i Peru(drużyna dziewczyn z Sidziny). Grupowe zmagania rozmierecki zespół „Kangurów” rozpoczął od wygranej 6:4 z Francją(3xMarcin Blaut, Denis Cioch, Rafał Nocoń, Sebastian Dombrowski). W drugim spotkaniu grupowym Australia zremisowała 5:5 z Danią(2xDenis Cioch, Marcin Blaut, Rafał Nocoń, bramka samobójcza). W ostatnim spotkaniu fazy grupowej nasi „Australijczycy” rozgromili zespół Peru 26:2(niestety ze względy na rozmiary wygranej zarówno trener, jak i sami zawodnicy stracili rachubę co do strzelców goli :). Grupowe wyniki pozwoliły naszym chłopakom na zajęcie pierwszego miejsca w grupie i udział we wtorkowej fazie pucharowej imprezy.
Na początek fazy pucharowej Australia pokonała 11:7 Argentynę(Fortuna Głogówek), a bramki zdobywali: 5xDenis Cioch, 2xMarcin Blaut, 2xDastin Jagusz, Marcel Pierończyk, Sebastian Dombrowski. W ćwierćfinale „Kangury” z Rozmierki odprawiły z kwitkiem „Faraonów” z Odry Opole 10:6(5xDenis Cioch, 3xMarcin Blaut, Dastin Jagusz, bramka samobójcza). Niestety w półfinale Australia musiała uznać wyższość Belgii(FA Opole) 3:7(2xDenis Cioch, Marcin Blaut). W walce o brązowe medale Australia pokonała Polskę(Tarnowskie Góry) 7:6(3xMarcin Blaut, 2xDastin Jagusz, Denis Cioch, Marcel Pierończyk) i tym samym wywalczyła miejsce na najniższym stopniu podium.

Trzecie miejsce wśród 32 zespołów to niewątpliwy sukces podopiecznych trenera Mateusza Wojsa, którzy w Opolu wystąpili w składzie: Marcin Blaut, Rafał Nocoń, Denis Cioch, Dastin Jagusz, Marcel Pierończyk, Sebastian Dombrowski. Oprócz rywalizacji sportowej prawdziwą atrakcją dla chłopaków była możliwość spotkania swojego idola Jakuba Błaszczykowskiego i zrobienia sobie z nim zdjęcia. Wierzymy, że przygoda przeżyta w Opolu podczas dwudniowej imprezy na długo pozostanie w pamięci naszych młodych adeptów piłkarstwa, a zdobyte doświadczenie piłkarskie zaprocentuje w przyszłości.


Podziękowania dla trenera Mateusza Wojsa za przekazane wyniki spotkań i strzelców bramek.


Zobacz kilka zdjęć z tego turnieju --->


Obszerna galeria zdjęć z obydwu dni turnieju na facebooku Fundacji Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski --->

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [175]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 491, wczoraj: 782
ogółem: 2 337 398

statystyki szczegółowe

Gdzie mamy kibiców?

free counters

free counters

 

 

 

Prawa autorskie

Materiały zawarte na stronie mogą być wykorzystywane, wyłącznie jeśli zostanie podane ich źródło: jednoscrozmierka.futbolowo.pl
Pobieranie materiałów ze strony oznacza automatycznie zgodę na wykorzystanie zwrotne innych materiałów

 

Radio

 

 

Kontakt

 

Logowanie