Robert Sykulski nie jest już trenerem seniorów Jedności!

• autor: dzsiara, 2018-08-05 22:08

W minionym tygodniu trener drużyny seniorów Robert Sykulski podał się do dymisji, która została przyjęta przez zarząd klubu.

W imieniu działaczy, zawodników oraz całej społeczności LKS Jedność Rozmierka trenerowi Robertowi dziękujemy za przeszło 1,5 roczną pracę w naszym klubie. Dziękujemy za trud włożony w prowadzenie naszej drużyny seniorów, za wszystkie mecze: wygrane, remisy, jak również przegrane, bo wierzymy, że każdy z tych meczów czegoś nas nauczył. Dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia i sukcesów w dalszej pracy trenerskiej.