Paweł Bębas nowym trenerem seniorów Jedności!

• autor: dzsiara, 2018-08-15 12:18

Miło nam poinformować, że nowym trenerem drużyny seniorów Jedności został pan Paweł Bębas. Nowy szkoleniowiec naszej drużyny posiada dyplom trenera II klasy, a pracę trenerską rozpoczął w 1992 roku. Ma za sobą pracę z sukcesami w Budowlanych Strzelce Opolskie i Piaście Strzelce Opolskie, gdzie prowadził zarówno drużyny młodzieżowe, jak również drużyny seniorów. Z powodzeniem prowadził również zespół seniorów Źródła Krośnica.

Trenera Pawła serdecznie witamy w naszym klubie i życzymy sukcesów i satysfakcji z pracy w Jedności.