Drgnęło konto punktowe seniorów!

• autor: dzsiara, 2018-09-03 22:57

LKS Jedność Rozmierka 1:1(1:1) LZS Odra Kąty Opolskie

W sobotnie popołudnie seniorzy Jedności w ramach trzeciej kolejki klasy A podejmowali przed własną publicznością Odrę Kąty Opolskie. Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć tragicznie zmarłego naszego proboszcza śp. Ks. Andrzeja Kowolika. Sobotnie spotkanie obfitowało w sporo sytuacji podbramkowych z obydwu stron, jednak futbolówka w siatce wylądował tylko dwa razy i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Naszym piłkarzom dziękujemy za walkę, zaangażowanie i zdrowie zostawione na boisku, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

1:0 Dawid Janoszka 26’ <- (Martin Długosz)
1:1 Odra 43’(karny)

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Rafał Rudnik – Martin Kalisz, Rafał Warzecha, Rafał Rudol, Rafał Kandziora, Jacek Mnich, Michał Hałek(86’ Mateusz Błyszcz), Damian Kroker, Piotr Jokiel(63’ Denis Błyszcz), Martin Długosz, Dawid Janoszka(75’ Dawid Mnich)

Pozostał w rezerwie: Michał Ochmann