Udana inauguracja młodzików!!!

• autor: dzsiara, 2018-09-04 23:10

LKS Jedność Rozmierka 7:4(3:1) KS Unia Kolonowskie

W poniedziałkowe popołudnie rundę jesienną sezonu 2018/2019 zainaugurowali młodzicy Jedności. Na otwarcie sezonu podejmowali oni przed własną publicznością zespół Unii Kolonowskie. Podopieczni trenera Grzegorza Janoszki spisali się bardzo dobrze i nie pozostawili złudzeń rywalom. Z dziennikarskiego obowiązku dodamy, że zespół Unii wystąpił w Rozmierce w ośmioosobowym składzie. Naszym młodym piłkarzom gratulujemy wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

1:0 Marcel Pierończyk 10’ <- (Marcel Koik)
1:1 Unia 19’
2:1 Jan Sowa 23’
3:1 Adam Puzik 26’ <- (Marcel Pierończyk)