Inauguracja juniorów młodszych na remis!

• autor: dzsiara, 2018-09-10 23:28

ŁDMJM LKS Jedność Rozmierka 1:1(0:1) KS Krasiejów

W niedzielne przedpołudnie sezon 2018/2019 zainaugurowali juniorzy młodsi Jedności. W premierowej kolejce gościli na stadionie przy ulicy Szkolnej zespół KS-u Krasiejów. Po niemrawym początku, kiedy to stracili bramkę, z upływem czasu młodzi piłkarze Jedności prezentowali się coraz lepiej, jednak brakowało skuteczności pod bramką rywala. Na dziesięć minut przed końcem udało im się doprowadzić do wyrównania, jednak mimo sporej przewagi w końcówce, zabrakło czasu aby przechylić szalę na swoją korzyść. Naszym młodym piłkarzom dziękujemy za walkę i zaangażowanie, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie rozmiereckiej młodzieży.

0:1 Krasiejów 10’(karny)
1:1 Rafał Langer 70’ <- (Bartłomiej Brodacki)

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Ochmann – Mateusz Polaczek(52’ Mateusz Kalka), Mateusz Błyszcz, Piotr Piontek, Franciszek Glik, Bartłomiej Brodacki(75’ Daniel Kała), Patryk Brodacki, Jan Polok, Łukasz Kampa, Grzegorz Piontek(62’ Kacper Klyszcz), Rafał Langer

Pozostał w rezerwie: Michał Musialik