Młodzicy ulegli faworytowi ligi!

• autor: dzsiara, 2018-09-13 21:47

UKS Rodło II Opole 5:1(2:0) LKS Jedność Rozmierka

W czwartkowe popołudnie młodzicy Jedności w ramach czwartej kolejki w IV grupie terytorialnej, wybrali się do Opola na mecz z Rodłem. Gospodarze, którzy zdają się być faworytem naszej grupy, przez długi czas mieli problemy aby skutecznie rozmontować defensywę Jedności. Ostatecznie zdołali zaaplikować naszym młodym adeptom piłkarstwa pięć bramek. Rozmiereckich młodzików stać było na honorowe trafienie autorstwa Marcela Pierończyka. Mimo przegranej nasi młodzi piłkarze zasłużyli na pochwały za ambitną walkę i zaangażowanie.

1:0 Rodło 20’
2:0 Rodło 28’
3:0 Jedność 43’(samobójcza)
4:0 Rodło 46’