Dobra gra seniorów nie przyniosła niestety punktów!

• autor: dzsiara, 2018-09-17 23:11

LKS Jedność Rozmierka 0:2(0:1) KS Start Dobrodzień

W sobotnie popołudnie seniorzy Jedności w ramach piątej kolejki podejmowali przed własną publicznością faworyzowaną ekipę Startu Dobrodzień. Nasi piłkarze rozegrali naprawdę dobre spotkanie, jednak zabrakło odrobiny precyzji i trochę szczęścia pod bramką rywala. Dwa razy futbolówka obijała poprzeczkę bramki Startu, również bramkarska interwencja obrońcy Dobrodzienia w polu karnym nie skłoniła sędziego do podyktowania rzutu karnego. Cóż trzeba przyjąć przegraną „na klatę” i w następnym spotkaniu z takim samym zębem powalczyć o lepszy wynik. Naszym piłkarzom dziękujemy za walkę i zaangażowanie oraz zdrowie zostawione na boisku, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

0:1 Start 43’
0:2 Start 84’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Ochmann – Martin Kalisz, Rafał Warzecha, Rafał Rudol, Martin Długosz, Jacek Mnich, Piotr Jokiel, Damian Kroker, Tomasz Skrzypczyk(78’ Artur Ciecior), Michał Hałek(51’ Dawid Mnich), Dawid Janoszka

Pozostał w rezerwie: Rafał Rudnik