Deja vu seniorów w Jaryszowie!

• autor: dzsiara, 2018-09-25 22:56

LZS Błękitni Jaryszów 3:2(0:2) LKS Jedność Rozmierka

W sobotnie popołudnie seniorzy Jedności wybrali się do Jaryszowa na mecz szóstej kolejki klasy A z miejscowym zespołem Błękitnych. Mimo, że nasi piłkarze rozegrali naprawdę dobre spotkanie i do przerwy prowadzili, ostatecznie nie wywieźli z Jaryszowa zdobyczy punktowej. Po ostatnim gwizdku sędziego trudno było uwierzyć w to co się stało, bo jak mówi przysłowie „nic dwa razy się nie zdarza”, a tym czasem nasi piłkarze przeżyli prawdziwe deja vu z wiosny minionego sezonu, kiedy to również w Jaryszowie stracili decydującą bramkę w doliczonym czasie. Naszym piłkarzom dziękujemy za walkę i zaangażowanie oraz zdrowie zostawione na boisku, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

0:1 Patryk Kokot 6’
0:2 Dawid Janoszka 44’ <- (Michał Hałek)

1:2 Błękitni 48’
2:2 Błękitni 86’