Pewne zwycięstwo młodzików!!!

• autor: dzsiara, 2018-09-26 21:59

LKS Jedność Rozmierka 5:1(1:0) KS Krasiejów

W poniedziałkowe popołudnie, po przeszło tygodniowej przerwie, ponownie na murawie zameldowali się młodzicy Jedności. W ramach piątej kolejki przed własną publicznością podejmowali zespół KS-u Krasiejów. Pogoda tego dnia nie rozpieszczała młodych piłkarzy, którzy wybiegli na płytę stadionu przy Szkolnej. Rozmiereccy piłkarze, którzy w pierwszej połowie grali „pod wiatr”, długo męczyli się z grającymi w ośmioosobowym składzie gośćmi, pieczętując słupki bramki rywali. Dopiero w 24 minucie otworzyli wynik spotkania. W drugiej połowie „z wiatrem” było już zdecydowanie lepiej i ostatecznie młodzicy Jedności pięciokrotnie pokonali bramkarza rywali. Goście minutę przed końcem zdobyli bramkę honorową, na którą swoją postawą w pełni zasłużyli. Naszym piłkarzom gratulujemy wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu.

1:0 Marcel Pierończyk 24’ <- (Adam Puzik)
2:0 Sebastian Dombrowski 35’
3:0 Marcel Pierończyk 38’ <- (Sebastian Dombrowski)
4:0 Marcel Pierończyk 40’