Trampkarze z Głubczyc wracają bez punktów!

• autor: dzsiara, 2018-10-01 22:02

KS Polonia Głubczyce 4:1(2:1) LKS Jedność Rozmierka

W sobotni poranek trampkarze Jedności wybrali się do Głubczyc na spotkanie piątej kolejki z miejscową Polonią. Niestety nasi młodzi piłkarze spotkania z wiceliderem nie zaliczą do udanych. Po słabej pierwszej połowie przegrywali 1:2, nie stwarzając praktycznie zagrożenia pod bramką Polonistów. W drugiej połowie ze stwarzaniem klarownych sytuacji nie było problemu, jednak sztuką nie do wykonania było sfinalizowanie stworzonych sytuacji. I to właśnie brak skuteczności był główną przyczyną tego, że z boiska wicelidera wracamy bez punktów, bowiem korzystny wynik był naprawdę w naszym zasięgu. Niestety takie mecze się zdarzają, oby nam jak najrzadziej. Naszym młodym piłkarzom dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu.

1:0 Polonia 27’
2:0 Polonia 30’
2:1 Denis Cioch 35’+1 <- (Kacper Gruszka)
3:1 Polonia 38’