Żacy grali w Strzelcach Opolskich!

• autor: dzsiara, 2018-10-02 23:02

I Turniej Bawi Nas Piłka żaków za nami…

W niedzielne przedpołudnie na stadionie MOS w Strzelcach Opolskich odbył się I Turniej Bawi Nas Piłka żaków grupy A regionu 3. W turnieju wzięło udział pięć zespołów, a wśród nich oczywiście młodzi adepci piłkarstwa Jedności. Podopieczni trenera Grzegorza Orła w niedzielnym turnieju dwa spotkania pewnie rozstrzygnęli na swoją korzyść, natomiast w dwóch musieli uznać wyższość rywali. Kolejny turniej BNP dla żaków zaplanowano na 14 października.

Mecze drużyny Jedności w I Turnieju BNP żaków:

SKS Piast Strzelce Opolskie I 4:1 LKS Jedność Rozmierka
(Patryk Glomb)

LKS Jedność Rozmierka 3:0 RTS Odra K-Koźle II
(Paweł Ploch, Fabian Gonsior, Bartosz Sordon)

AP Chemik K-Koźle I 1:0 LKS Jedność Rozmierka

LKS Jedność Rozmierka 8:0 KS Sławięcice K-Koźle
(2x Fabian Gonsior, 2x Dominik Szyszka, Paweł Ploch, Marcel Niedworok, Bartosz Sordon, Fabian Kozioł)

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Fabian Kozioł – Paweł Ploch, Fabian Gonsior, Stefan Piechaczek, Marcel Niedworok, Bartłomiej Wacławczyk, Patryk Glomb, Bartosz Sordon, Dominik Szyszka