Młodzicy odwrócili losy spotkania!!!

• autor: dzsiara, 2018-10-03 20:20

UKS Turawa 3:5(3:2) LKS Jedność Rozmierka

W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności wybrali się do Osowca na mecz siódmej kolejki z UKS-em Turawa. Spotkanie nie przebiegało po myśli rozmiereckich piłkarzy, którzy występując bez kilku podstawowych zawodników, nie mogli złapać właściwego rytmu i po pierwszej połowie przegrywali. Druga odsłona była już zdecydowanie lepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Grzegorza Janoszki i ostatecznie to młodzi adepci piłkarstwa z Rozmierki po ostatnim gwizdku arbitra cieszyli się ze zwycięstwa. Naszym młodym piłkarzom gratulujemy wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu.

1:0 Turawa 8’(karny)
1:1 Adam Puzik 19’
2:1 Turawa 21’
3:1 Turawa 23’