Pewne zwycięstwo młodzików w Szczedrzyku!!!

• autor: dzsiara, 2018-10-04 22:09

KS I Szczedrzyk 1:6(0:4) LKS Jedność Rozmierka

W czwartkowe popołudnie młodzicy Jedności wybrali się do Szczedrzyka, aby awansem rozegrać spotkanie 13 kolejki zaplanowane pierwotnie na 12 listopada, a które ze względu na wczesną porę meczu było by trudne do rozegrania w pierwotnym terminie. Nasi młodzi adepci piłkarstwa po nerwowych pierwszych minutach, później zdecydowanie przejęli inicjatywę i zdobycie bramki było kwestią czasu. Wynik spotkanie otworzył kapitan zespołu Marcel Pierończyk, który cztery minuty później miał już skompletowanego klasycznego hattricka. Wynik do przerwy ustalił w 21 minucie Paweł Durka. Po zmianie stron trener Grzegorz Janoszka desygnował do gry wszystkich zmienników jakich miał tego dnia do dyspozycji i gra trochę się wyrównała, a nawet lekką inicjatywę przejęli miejscowi. Jednak wszystko na co był ich stać tego dnia to bramka honorowa zdobyta w 48 minucie. Końcówka spotkania to ponowna przewaga przyjezdnych, a efektem jej była czwarta bramka Marcela Pierończyka oraz gol Jana Sowy, którzy ustalił wynik spotkania na 1:6. Naszym młodym adeptom piłkarstwa gratulujemy wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu.

0:1 Marcel Pierończyk 9’ <- (Paweł Durka)
0:2 Marcel Pierończyk 10’ <- (Marcel Koik)
0:3 Marcel Pierończyk 13’ <- (Marcel Koik)
0:4 Paweł Durka 21’ <- (Marcel Pierończyk)