Zwycięstwo trampkarzy nie przyszło łatwo!!!

• autor: dzsiara, 2018-10-06 23:31

LKS Jedność Rozmierka 3:2(3:0) KS Polonia Nysa

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Jedności w ramach szóstej kolejki podejmowali przed własną publicznością zespół Polonii Nysa. Pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu gospodarzy, którzy zdawali się kontrolować losy spotkania, a z kilku okazji wykorzystali trzy i w lepszych nastrojach schodzili na przerwę. Początek drugiej odsłony również należał do miejscowych, jednak nie wykorzystali oni wybornych okazji do przysłowiowego „zabicia spotkania”. Kiedy w 55 minucie przyjezdni zdobyli bramkę, „poczuli krew” i poszli za ciosem. Pięć minut później zabójcza kontra przyniosła im bramkę kontaktową i w szeregach Jedności zrobiło się nerwowo. Jednak mimo napiętej końcówki podopieczni trenera Mateusza Wojsa zdołali dowieźć korzystny rezultat do końcowego gwizdka arbitra. Naszym młodym piłkarzom gratulujemy wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

1:0 Denis Cioch 11’ <- (Jakub Kałka)
2:0 Jakub Kałka 23’ <- (Dawid Glinka)
3:0 Jakub Ostrowski 35’ <- (Jakub Kałka)

3:1 Polonia 55’