Z dobrą grą seniorów przyszedł wreszcie korzystny wynik!!!

• autor: dzsiara, 2018-10-09 21:19

LZS GKS Izbicko-Otmice 0:2(0:1) LKS Jedność Rozmierka

W niedzielne popołudnie seniorzy Jedności wybrali się do Izbicka na mecz ósmej kolejki w klasie A. Po kilku dobrych ostatnich meczach, które jednak nie przyniosły naszym piłkarzom zdobyczy punktowej, zarówno kibice, jak i sami piłkarze mieli nadzieję, że wreszcie coś się zmieni i nasz skromny dorobek punktowy drgnie. Tak też się stało. Nasi piłkarze zagrali kolejny dobry mecz, dwa razy za sprawą Łukasza Hermasza zdołali ukuć rywala, a z tyłu ustrzegli się poważniejszych błędów niosących za sobą bramkowe konsekwencje i zasłużenie sięgnęli po komplet punktów. Wyjazdowe zwycięstwo, wywalczone po dobrym meczu, na trudnym terenie, cieszy podwójnie i było naszemu zespołowi potrzebne jak tlen. Morale zespołu zdecydowanie wzrosły, a to ważne przed zbliżającym się wielkimi krokami meczem derbowym z Kadłubem. Naszym piłkarzom gratulujemy wygranej w Izbicku i dziękujemy za walkę i zaangażowanie oraz zdrowie zostawione na boisku, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

0:1 Łukasz Hermasz 37’ <- (Martin Kalisz)
0:2 Łukasz Hermasz 71’ <- (Rafał Rudol)

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Michał Ochmann – Martin Długosz, Rafał Warzecha, Rafał Rudol, Jacek Mnich, Piotr Jokiel(85’ Dawid Mnich), Martin Kalisz(53’ Rafał Kandziora), Łukasz Hermasz(90’+2 Martin Witek), Michał Hałek, Tomasz Skrzypczyk, Damian Kroker

Pozostał w rezerwie: Rafał Rudnik