ogółem: 4 017 898

Młodzicy gromią czerwoną latarnię!

• autor: dzsiara, 2018-10-09 23:29

LKS Jedność Rozmierka 12:2(8:0) 1.FC Chronstau-Chrząstowice

W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności w ramach ósmej kolejki podejmowali przed własną publicznością drużynę z Chrząstowic. Podopieczni trenera Grzegorza Janoszki nie mieli większych problemów z pokonaniem „czerwonej latarni” tabeli IV grupy. W pierwszej połowie klasą dla siebie był kapitan Jedności – Marcel Pierończyk, który w ciągu 20 minut siedmiokrotnie pokonał bramkarza rywali, kompletując dwa klasyczne hattricki z dokładką. Wynik do przerwy ustalił Paweł Durka. Po zmianie stron gospodarze jeszcze cztery razy zmusili do kapitulacji golkipera Chrząstowic(2x Jan Sowa, Marcel Pierończyk, Dastin Jagusz). W końcówce spotkania dwie bramki zdobyli przyjezdni i spotkanie ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Jedności 12:2. Warto zaznaczyć, że tego dnia trener Jedności miał do dyspozycji szeroką kadrę i w drugich częściach każdej z odsłon, na boisku, na każdej pozycji z wyjątkiem bramki, wystąpili zmiennicy. Tak więc tego dnia każdy z zawodników miał okazję sporo pograć i zaprezentować swoje umiejętności. Naszym młodym adeptom piłkarstwa gratulujemy okazałej wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

1:0 Marcel Pierończyk 4’
2:0 Marcel Pierończyk 6’ <- (Dastin Jagusz)
3:0 Marcel Pierończyk 7’ <- (Adam Puzik)
4:0 Marcel Pierończyk 11’ <- (Adam Puzik)
5:0 Marcel Pierończyk 14’ <- (Jan Sowa)
6:0 Marcel Pierończyk 16’
7:0 Marcel Pierończyk 24’
8:0 Paweł Durka 29’ <-(Kacper Domerecki)
9:0 Jan Sowa 31’ <- (Marcel Pierończyk)
10:0 Marcel Pierończyk 34’ <- (Jan Sowa)
11:0 Jan Sowa 46’ <- (Maciej Pydych)
12:0 Dastin Jagusz 48’ <- (Marcel Pierończyk)

12:1 Chrząstowice 52’(karny)
12:2 Chrząstowice 58’

Drużyna Jedności wystąpiła w składzie: Paweł Kapica – Sebastian Dombrowski, Dastin Jagusz, Łukasz Mróz, Maciej Pydych, Marcel Koik, Marcel Pierończyk, Jan Sowa, Adam Puzik oraz Tobiasz Puzik, Filip Jokiel, Grzegorz Kapica, Kamil Strzałek, Patryk Wochnik, Kacper Domerecki, Jakub Koj, Paweł Durka