Młodzicy gromią czerwoną latarnię!

• autor: dzsiara, 2018-10-09 23:29

LKS Jedność Rozmierka 12:2(8:0) 1.FC Chronstau-Chrząstowice

W poniedziałkowe popołudnie młodzicy Jedności w ramach ósmej kolejki podejmowali przed własną publicznością drużynę z Chrząstowic. Podopieczni trenera Grzegorza Janoszki nie mieli większych problemów z pokonaniem „czerwonej latarni” tabeli IV grupy. W pierwszej połowie klasą dla siebie był kapitan Jedności – Marcel Pierończyk, który w ciągu 20 minut siedmiokrotnie pokonał bramkarza rywali, kompletując dwa klasyczne hattricki z dokładką. Wynik do przerwy ustalił Paweł Durka. Po zmianie stron gospodarze jeszcze cztery razy zmusili do kapitulacji golkipera Chrząstowic(2x Jan Sowa, Marcel Pierończyk, Dastin Jagusz). W końcówce spotkania dwie bramki zdobyli przyjezdni i spotkanie ostatecznie zakończyło się zwycięstwem Jedności 12:2. Warto zaznaczyć, że tego dnia trener Jedności miał do dyspozycji szeroką kadrę i w drugich częściach każdej z odsłon, na boisku, na każdej pozycji z wyjątkiem bramki, wystąpili zmiennicy. Tak więc tego dnia każdy z zawodników miał okazję sporo pograć i zaprezentować swoje umiejętności. Naszym młodym adeptom piłkarstwa gratulujemy okazałej wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu, a kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie.

1:0 Marcel Pierończyk 4’
2:0 Marcel Pierończyk 6’ <- (Dastin Jagusz)
3:0 Marcel Pierończyk 7’ <- (Adam Puzik)
4:0 Marcel Pierończyk 11’ <- (Adam Puzik)