Młodzicy nie zwalniają tempa!!!

• autor: dzsiara, 2018-10-11 23:30

SSKS Stal Zawadzkie 1:5(0:3) LKS Jedność Rozmierka

W czwartkowe popołudnie młodzicy Jedności udali się do Zawadzkiego, aby awansem rozegrać spotkanie 11 kolejki, pierwotnie zaplanowane na 29 października. Mimo początkowych trudności nasi młodzi adepci piłkarstwa odnieśli kolejne przekonywujące zwycięstwo i co najważniejsze rozegrali kolejne dobre zawody. Warto przy tym zaznaczyć, że podopieczni trenera Grzegorza Janoszki wystąpili w tym spotkaniu bez trzech kluczowych zawodników, jednak zmiennicy potwierdzili, że też dają radę. Naszym młodym piłkarzom gratulujemy wygranej i dziękujemy za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu.

0:1 Adam Puzik 17’(karny) <- (Kacper Domerecki)
0:2 Stal 18’(samobójcza) <- (Jan Sowa)
0:3 Filip Jokiel 27’ <- (Marcel Koik)
0:4 Stal 37’(samobójcza) <- (Jan Sowa)