Atomowe rozpoczęcie gospodarzy ustawiło losy Wielkich...

• autor: dzsiara, 2018-10-16 22:34
Atomowe rozpoczęcie gospodarzy ustawiło losy Wielkich Derbów!!!

LKS Jedność Rozmierka 5:1(4:1) LKS Adamietz Kadłub

W niedzielę wczesnym popołudniem na stadionie w Rozmierce doszło do najbardziej oczekiwanego spotkania sezonu, czyli derbowej potyczki z drużyną Kadłuba. Pożałował ten kto tego dnia spóźnił się na stadion przy Szkolnej, bowiem po dziesięciu minutach miejscowi prowadzili już 3:0. Najpierw zabójczą kontrę Jedności sfinalizował Tomasz Skrzypczyk, otwierając wynik spotkania już w 3 minucie. Chwilę później po mocnym dośrodkowaniu Michała Hałka niefortunną interwencję zaliczył zawodnik gości i skierował piłkę do własnej bramki. W 10 minucie Michał Hałek podwyższył prowadzenie wykorzystując dobre dośrodkowanie Martina Kalisza. Tak szybkie prowadzenie zaskoczyło chyba nawet samych piłkarzy Jedności, którzy po kwadransie zdecydowanie spuścili z tonu, a w ich szeregi wkradła się niedokładność oraz błędy w defensywie. Jeden z tych błędów w 24 minucie wykorzystali przyjezdni, zmniejszając dystans. Jednak odpowiedź Jedności była natychmiastowa i chwilę później potężnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Patryk Kokot i po raz czwarty zmusił do kapitulacji golkipera Kadłuba. O dalszej części meczu nie będziemy się za bardzo rozpisywać, bo i nie ma za bardzo o czym. Niby przewaga piłkarzy Jedności nie podlegała dyskusji i w pełni kontrolowali losy pojedynku, jednak ich gra daleka była chociażby od tej jaką oglądaliśmy w poprzednich kilku spotkaniach. Ostatnim akcentem derbowego pojedynku była bramka Dawida Janoszki, który wykorzystał dobre dogranie Łukasza Hermasza i ustalił wynik spotkania na 5:1. Naszym piłkarzom gratulujemy zwycięstwa w tym prestiżowym spotkaniu i dziękujemy za walkę i zaangażowanie oraz zdrowie zostawione na boisku, a kibicom dziękujemy za liczne przybycie i wsparcie.

1:0 Tomasz Skrzypczyk 3’ <- (Patryk Kokot)
2:0 Kadłub 5’(samobójcza) <- (Michał Hałek)
3:0 Michał Hałek 10’ <- (Martin Kalisz)

3:1 Kadłub 24’